Yükleniyor...

STARL Coin Nedir? Starlink (STARL) Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda STARL coin nedir, kripto para birimi Starlink (STARL) nedir, STARL coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

Starlink STARL

Bu yazımızda STARL coin nedir, kripto para birimi Starlink (STARL) nedir, STARL coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. STARL coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

Elon Musk’ın kripto para piyasalarını etkileme yeteneği inkar edilemez. Herhangi bir şüphe varsa da StarLink adlı ortaya çıkan bir kripto para birimi onları sildi diyebiliriz.

StarLink, metaverse’te bir oyun. Teknik incelemede Elon Musk’tan veya şirketi SpaceX’ten bahsetmiyor. Bunun yerine, Facebook adını Meta olarak değiştirmeden önce bile gözünü astronot NFT’lerine ve sanal gerçekliğe dikmiş olan “blok zinciri içinde veri ve fikirleri barındıracak bir alan olarak var olacak sanal bir dünya” oluşturmaya odaklanıyorlar.

CoinMarketCap’te 236. sırada yer alan StarLink (STARL) coin, yatırımcıların yüksek aktivite zamanlarında ona akın etmesi için Musk’ın şirketi SpaceX ile yeterince ortak noktası var. StarLink, SpaceX bölümü ve Starlink adlı uydularla aynı adı paylaşıyor.

Starlink Misyonu

SpaceX, Cumartesi günü bir Starlink görev lansmanında uzaya “lazerler arası uydu bağlantıları olan” 50’den fazla uydu fırlattı. Uydu görevinin 12 Kasım’da başlaması gerekiyordu ancak hava koşulları nedeniyle ertesi güne ertelendi. Starlink’in tüm sözleri, metaverse temalı kripto için iyiye işaret ediyor.

StarLink fiyatı, son 24 saatte yüzde 8 artışla 0.01 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0.00006737 dolara yükseldi ve 12 Kasım’daki 20 milyon doların altındaki hacmi çok geride bıraktı. 15 Kasım’da StarLink’in hacmi, UniSwap DeFi belirtecinin hacmini bile geride bıraktı. Cuma gününden bu yana STARL, piyasa değerinin yüzde 70’den fazla artarak 672 milyon dolara ulaştığını gördü. StarLink fiyatı 14 Kasım’da 0,00007278 dolara yükseldi ve o zamandan beri bu yüksek seviyeden geri çekildi.

STARL, ilk gerçek merkezi olmayan metaverse projesinin para birimidir: Yüzde 100 kilitsiz ve topluluk odaklı. STARL Metaverse Projesi, PlayStation, Disney, Lionsgate Entertainment, Lucasfilm, Pixar ve LEGO grubu dahil olmak üzere yirmi yılı aşkın deneyime sahip bir AAA oyun tasarım ve geliştirme ekibine katılan ilk kripto projesidir. STARL, profesyonel oyun endüstrisi ile kripto para birimi arasındaki köprü olacak.

STARL Metaverse, Wyrmbite Studios tarafından uyarlanan ve geliştirilen ilk oyun Warp Nexus ile öne çıkıyor. Warp Nexus, geniş bir uzay keşfi ve oyna-kazan uzay MMO oyunudur. Oyunda, gemiler inşa etmek ve modifiye etmek için STARL kullanılıyor. Görevler boyunca rehberlik etmek veya savaşmak için diğer pilotları işe alınıyor.

STARL Marketplace, metaverse, oyunlar ve blok zinciri arasındaki bağlantıdır. Uzaydaki maceralarınız ve sanal yaşamınız için NFT öğelerini bulmak, oluşturmak ve takas etmek için kullanın. Pazaryeri, sanatçıların yarattıklarını listeleyebileceği, kaşiflerin bulunan hazinelerini satabileceği, pilotların gemi yükseltmeleri için avlanabileceği ve kullanıcıların avatarları ve sanal gayrimenkulleri için benzersiz özelleştirmeler için alışveriş yapabileceği yerdir.

Uzaydayken her şey mümkündür ve bu sadece başlangıçtır.

Starlink STARL1

Starlink Coin Yorum ve Geleceği 2022

Starlink, Elon Musk, desteğiyle tanınıyor. Bilindiği gibi Musk, bir başka meme kripto para birimi Dogecoin ile de yakından ilgili.

Dogecoin, onun orijinal meme kripto parası. Ayrıca Musk’ın Twitter’da kendisinin Shiba InuFloki olarak adlandırdı. Shiba Inu, bir Japon köpek cinsinin adıdır ve Dogecoin maskotudur, bir başka meme kripto parasının adından bahsetmiyorum bile.

2021, muhtemelen Musk yüzünden değil, meme kripto paranın yılı olarak hatırlanacak.

STARL Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 STARL Coin 0.000086 TL TL’den işlem görüyor. STARL Coin fiyatı STARL 24 saat içerisinde 2.62% değişim gösterdi. STARL Coin’in STARL 24 saatteki işlem hacmi ise 2,532,284 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 26,414,984 $ dolar seviyesinde.

STARL Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 STARL Coin 0.000003 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Mart ayı itibariyle STARL Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0.00008823 dolarla kaydetti. Bununla birlikte STARL yılın en düşük seviyesini ise 0.00000046 dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner