Yükleniyor...

STEPN (GMT), Son 1 Haftada %200 Oranında Yükseliş Kaydetti

Solana (SOL) blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir yaşam tarzı kripto projesi, büyük bir duyuru imasıyla yükselişe geçti.

stepn.png

Solana (SOL) blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir yaşam tarzı kripto projesi, büyük bir duyuru imasıyla yükselişe geçti.

Yakın tarihli bir röportajda, ismi açıklanmayan bir STEPN (GMT) kripto platformu temsilcisi, spor giyim devleri Adidas ve Nike ile ilgili yaklaşan bir duyuruları olduğunu söyledi.

“Nike ve Adidas gibi büyük spor markaları, yürüme ve koşma konusunda pazarı şekillendirmekle tanınıyor. Bu oyuncuları gelecekte bir tehdit olarak görüyor musunuz?” sorusuna yanıt veren yetkili şu ifadeleri kullandı:

“Çok yakında bununla ilgili bir duyurumuz olduğunu göreceksiniz.”

STEPN, kullanıcıları yürüyüş ve koşma gibi açık hava etkinliklerine katılmaları için token’larla ödüllendirerek sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını teşvik eden bir yaşam tarzı uygulamasıdır. Bu haftanın başlarında STEPN, Twitter’da Binance kripto para borsası ile açıklanmayan bir ortaklık planladığını açıklamıştı.

STEPN’in yerel yönetim token’ı GMT, yazı yazılırken 2.33 dolardan işlem görüyordu.

Solar Eco Fund röportajında, kazanmaya yönelik kripto projesi, GMT tokeninde yüksek bir yatırım getirisi (ROI) sağlamanın rekabet avantajını korumak için kullanacağı yöntemlerden biri olduğunu söylüyor.

“İnsanlar yüksek sürdürülebilir yatırım getirisi peşindeler, GMT’nin yüksek talebini sürdürmek için uzun süreli kullanım senaryoları ve GMT yakma senaryoları sağlayarak listenin başında olacağımıza inanıyoruz.”

STEPN ayrıca daha fazla kullanıcı çekme stratejisinin “[STEPN] uygulamasını NFT ve sosyal platforma dönüştürmeyi” içerdiğini söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x