Yükleniyor...

STPT Coin Nedir? STPT Coin Yorum, Geleceği, Projesi

STP Ağı, ana ağ başlatma günlerine yaklaştıkça sessizce daha fazla dikkat çekiyor.

sspt

STP Ağı, ana ağ başlatma günlerine yaklaştıkça sessizce daha fazla dikkat çekiyor. Burada, hızlı bir STPT token’ı incelemesi ile birlikte STP ağının ne oluşturduğuna daha yakından bakacağız. Ve STPT ana ağ lansmanı hakkında şimdiye kadar bildiklerimizi ele alacağız. Ekip, duyuruları hızlandırarak ana ağ lansmanlarının heyecanını artırmak için Ağustos ayında canlandı. Son zamanlarda, birkaç yeni ortaklık yayınladılar:

OIN Finance: Ontology üzerine kurulu DeFi’ye bir ağ geçidi.

Travala: STPT’nin seyahat hizmetleri satın almak için kullanılabilir olmasıyla artan benimseme.

Hedgetradehq: Blockchain odaklı bir sosyal ticaret platformu olan STPT artık listeleniyor.

DeFi alanına bir geçiş duyurusunun yanı sıra. Artık Uniswap aracılığıyla STPT tokeni için yeni likidite madenciliği programına katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Program, tahmini olarak %120’lik bir APR’ye sahiptir ve bu çok yüksektir ve kesinlikle verim çiftçilerini cezbedecektir. STP Ağı ile entegre DeFi ürünleri oluşturan ekipler için 50 milyon STPT’lik büyük bir hibe mevcuttur.

STP Coin Nedir?

Standart Tokenizasyon Protokolü, konumunuz ne olursa olsun herkes için dijital varlıklara erişimi kolaylaştıracak merkezi olmayan bir ağdır. STP Ağı, bunu zincir üzerinde bir Uyumluluk Doğrulayıcı kullanarak başaracaktır. Bu, ilgili tüm düzenleme seviyelerinde tam uyumun sağlanması için bir çerçeve olarak görülebilir. KYC, AML, akreditasyon gibi. Elde tutma süreleri, hak kazanma veya mülkiyet konsantrasyonu gibi bölgesel özel gereksinimlerle birlikte.

Platform, tokenize edilmiş varlıkların nasıl oluşturulduğunu, yayınlandığını, gönderildiğini ve alındığını tanımlamayı amaçlayan açık kaynaklı bir standarttır. Tüm gerekli düzenlemelere uyarken. Bu, STP Ağı üzerinde oluşturulan varlıkların herhangi bir yargı alanıyla tamamen uyumlu olduğu anlamına gelir. Protokol ayrıca birlikte çalışabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Böylece, tokenize edilmiş varlık, çeşitli blok zinciri platformları arasında aktarılabilir. STP ağını Binance Launchpad gibi bir ürünle karşılaştırabilirsiniz. STPT tokeni, ICO/IPO’ya girmek için bilet satın almak için BNB ile benzer bir yardımcı rol oynadığından bununla birlikte, STP ayrıca herhangi bir varlığın tokenleştirilmesini de sağlayacak ve ödüllerin ödenmesine izin verecektir.

stpt

STPT Coin İncelemesi

Şu anda STPT, sahipleri tarafından Blockzone’da düzenlenen etkinliklere katılmak için kullanılabilir. Bunlar airdroplar, ödüller, Mikro Token Teklifleri (MTO), sanal stake etme ve likidite madenciliğidir.

Piyasa Değeri: 31 Milyon Dolar
Dolaşan Arz: 818.409.893 STPT
Toplam Arz: 1.942.420.283

STPT ana ağı ve token takas tarihi yaklaştıkça fiyat yükseliş eğiliminde. 

Temmuz ayı başlarında STP Network’ün Blockzone web sitesinde yeni bir DeFi toplayıcı başlattığını gördük. Bu, STP ekosistemiyle entegre olacak DeFi projelerine 50 milyon STPT hibesi ile geldi. Topluluklarının çoğu, projenin agresif bir şekilde DeFi trendine atlayacağına inanıyor. DeFi şu anda en sıcak piyasa trendi olduğu için bu iyi bir haber. Bununla birlikte, ekibin güncellenmiş bir yol haritası yayınlamadığını veya daha fazla blockchain detayını açıklamadığını not etmeliyiz. Testnet’te herhangi bir STP Ağı veya github’da yayınlanan herhangi bir kaynak kodu da görmedik. Ana ağ başlatmalarının kaynağı, telgraf gruplarındaki belirsiz bir cevaptır.

Sosyal medyalarında gelecekteki duyurular için gözlerinizi dört açın. Daha da önemlisi, ağı güvence altına almak için doğrulayıcıları nasıl çekmeyi planladıklarına dair bir yol haritası taslağı güven uyandıracaktır. Her şey plana uygun giderse, STP ağı bir DPoS konsensüs modelini izlemelidir. Bu, sahipleri için bahis ve ödüller olacağı anlamına gelir. Tokenomik fikirleri, token ihracı ve zincir üstü fırlatma rampasından elde edilen gelirin stake havuzuna girmesidir. Toplanan bu ücretler daha sonra fikir birliğine katılan doğrulayıcıları ve stake edenleri ödüllendirecektir.

 Standard Tokenization Protocol
Standard Tokenization Protocol

STPT Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 STP Network Coin 1.87 TL TL’den işlem görüyor. STP Network Coin’in fiyatı son 24 saat içerisinde 5.77% değişim gösterdi. STP Network Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 4,488,330 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 112,815,518 $ dolar seviyesinde.

STPT Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 STP Network Coin 0.058072 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Şubat ayı itibariyle STP Network Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0.285 dolarla kaydetti. Bununla birlikte TRIBE tüm zamanların en düşük seviyesini ise 0.005803 dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner