Yükleniyor...

Student Coin Stake ile Yılda %13 Karla Kazanmaya Başlayın! (Sponsorlu)

Bu alanda yeniyseniz, staking'i duymuş olabilirsiniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, işleri kolaylaştırmak için, belirli kripto para birimlerini elinde bulundurarak ödül kazanma yöntemiyle başlayabilirsiniz.

IMG 20210726 123826 038

Bu alanda yeniyseniz, staking’i duymuş olabilirsiniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, işleri kolaylaştırmak için, belirli kripto para birimlerini elinde bulundurarak ödül kazanma yöntemiyle başlayabilirsiniz. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Stake, pasif bir biçimde gelir elde etmenin basit bir yolu olarak hizmet eder. Ayrıca bunların üzerine ödüller kazanabilir ve daha da büyütmek için gelecekteki kazançları birleştirebilirsiniz. Kulağa kolay geliyor değil mi? 

Artık fikri anladığınıza göre, Student Coin’de stake etmenin nasıl olacağını açıklayacağız ve bunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacağız. 

Student Coin ile Staking

STC token’larını stake ederek %13 APY (Yıllık Yüzde Verim) alacaksınız; Student Coin, en iyi teklif veren kripto para birimlerinden biridir. Karşılığında, bir yıl boyunca önemli bir kâr elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda sizi piyasa dalgalanmalarından da koruyacaktır.

Platform 6 Mayıs’ta açıldığından beri ilk 12 saat içinde anında iyi karşılandı ve yoğun talep gördü; 1 milyardan fazla token stake edildi.

STC token’larınızı doğrudan satın alabildiğiniz için Student Coin platformuyla anında rezonansa gireceksiniz ve STC Cüzdanına anında erişim sağlayacaksınız.

Kalıcı Kayıp

Belki kalıcı kaybı duymuşsunuzdur, ancak bunun tam olarak ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz.

Daha açık olmak gerekirse, likidite havuzunda likidite sağladığınızda kalıcı kayıp oluşur ve yatırdığınız varlıkların fiyatı, yatırdığınız zamana göre değişir. Ayrıca, değişiklik ne kadar önemliyse, kalıcı kayıplara karşı o kadar savunmasız olduğunuzu unutmayın.

Potansiyel kayıplara karşı korunmak için yüksek APY’ye (Yıllık Yüzde Verim) sahip kripto platformları arayın. Student Coin (STC) bunlardan biridir.

Student Coin Ekosistemi neler sunuyor?

Ekosistem sadece Student Coin ile stake yapmakla ilgili değildir; Platformun sunabileceği birçok şey vardır. büyük ölçekli token’laştırmayı sağlayan ilk platformdur. Sadece girişimciler, öğrenciler için değildir. 

STC token, 33 milyon dolarlık piyasa değeri ve günlük ortalama +%9 fiyat değişimi ile şimdiden ilk 500 kripto para biriminde yer alıyor.

Student Coin projesinin 250.000’den fazla kullanıcısı var. Harvard Üniversitesi, Stanford Üniversitesi ve Oxford Üniversitesi gibi 36 ülkede 500’den fazla üniversite tarafından desteklenmektedir.

Ayrıca, STC’nin ana resmi ortaklarından biri TEDxWarsaw’dır.

Student Coin platformu iki ana bileşene bölünmüştür. Stake edebileceğiniz, ticaret yapabileceğiniz, token’ınızı oluşturabileceğiniz iş tarafı ve kripto para birimi alanı hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayacak öğrenme tarafı.

STC Terminali 

Herhangi bir programlama bilgisi olmadan Student Coin platformunu kullanarak 5 dakikada STC tabanlı tokenlerinizi oluşturabilirsiniz.  Platformun 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi için hazırlanın.

STC Borsası

STC ayrıca token’larınızı  STC Exchange‘de takas etmenize veya platformda kitle fonlaması gerçekleştirmenize ve token’larınızı ücretsiz olarak listelemenize olanak tanır .

STC Öğrenimi

Student Coin,  tokenize etmeyi teşvik etmek ve insanları ekonomi, finans ve yeni teknolojiler hakkında eğitmek için  Eğitim Panelini oluşturmuştur. Bir şeyler öğrendiğinizden emin olmak için bir testi geçmelisiniz; aksi takdirde bir sonraki bölüme geçemezsiniz.

STC Uygulaması

Uygulama, hareket halindeyken doğrulamanızı ve işlem yapmanızı sağlar. Student Coin, Kasım 2021’de piyasaya sürmeyi planlıyor.

Ancak, uygulamanın beta sürümünü (yakında güncellenecektir) zaten indirebilirsiniz. Uygulama iOS ve Android için kullanılabilir.

Artık bu yolculuğa hazır olduğunuza göre, kripto paranızı Student Coin Wallet aracılığıyla stake etmeye başlayın ve yıllık %13 karla kazanın!


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x