Yükleniyor...

Student Coin Terminal: Token Oluşturmanın Kolay Yolu (Sponsorlu)

2021'in “Kripto Yılı” olarak adlandırılmasıyla birlikte, kripto para dünyasına katılmanın ve yeni token almanın en iyi zamanı.

IMG 20210628 WA0003

2021’in “Kripto Yılı” olarak adlandırılmasıyla birlikte, kripto para dünyasına katılmanın ve yeni token almanın en iyi zamanı. Teknik bilgi olmasa dahi bu fırsattan yararlanılabilir.

“Student Coin Terminali Hakkında”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Student Coin (STC) Terminal projesi, 2021 sonlarında 3. çeyrekte satışa sunulacak bir blockchain aracıdır. Student Coin (STC), TEDxWarsaw dünya çapında ve üzeri 500 üniversitede, yenilik olarak görülüyor. Bir grup öğrencinin Blockchain teknolojisine yeni bir bakış açısı getirecek. Ayrıca, bu araç teknoloji bilgisi olmadan token oluşturulmasını mümkün kıldığı için kripto para ile ilgili tüm karmaşıklığı ortadan kaldıracaktır.

DeFi, NFT’ler ve hatta Start-up’lar gibi birçok özelleştirilebilir token türünü içeriyor. 

“Sürece hızlı bir bakış”

Kendi token’ınızı oluşturmak için beş basit adımı izlemeniz gerekir. Önce token tipini seçmeniz, ardından ana detayları (isim, sembol, toplam arz vb.) tanımlamanız gerekir. Bundan sonra, ana programının ne olacağına karar verin, KYC ayrıntılarını yazın ve “Uygula”ya tıklayın.

STC Terminalinin Faydaları”

STC Terminali, token oluşturmayı kolaylaştırmanın yanı sıra, öğrenci kredileri veya başlangıç ​​yatırımları gibi büyük finansal sorunları çözmektedir.

Bu platformda, kullanıcılar kitle fonlaması teklifleri yayınlama ve kendi tokenleri karşılığında ihtiyaç duydukları fonları alma olanağına sahip olacaklar. Paranın geri kalanı kâr sağladıktan sonra yatırımcılara geri ödenmektedir.

“STC Token – Terminalin anahtarı”

Terminal ile oluşturulan tüm tokenler, platformdaki anahtar kripto para birimi olan STC Token’a dayanmaktadır. Aksi takdirde, tokenlerin değeri tehlikeye girecektir.

STC Token’ı doğrudan Student Coin web sitesinden veya Uniswap veya KuCoin gibi borsalardan satın alabilirsiniz. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x