Sünger Bob’un NFT Koleksiyonu Mu Geliyor? • Coinkolik
Yükleniyor...

Sünger Bob’un NFT Koleksiyonu Mu Geliyor?

Büyükten küçüğe hemen hemen herkesin izlediği Amerikan yapımı animasyon komedi dizisi “Sünger Bob Kare Pantolon”un dijital koleksiyonu geliyor.

sunger bob

Büyükten küçüğe hemen hemen herkesin izlediği Amerikan yapımı animasyon komedi dizisi “Sünger Bob Kare Pantolon”un dijital koleksiyonu geliyor.

ViacomCBS medya şirketi, NFT girişimi Recur ile “hayran odaklı bir platform” oluşturmak için stratejik bir ortaklık kuruduğunu duyurdu. 2022 baharında piyasaya sürülmesi planlanan yeni platform, tüketicilerin dijital ürünler ve koleksiyonlar olarak NFT satın almasına, ticaretine ve toplamasına izin verecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket, NFT’leri hangi mülkler için basacağını açıklamasa da ViacomCBS’nin en değerli franchise’larından biri olan “Sünger Bob Kare Pantolon”un karışımında olacağını söylemek mümkün. Şirketin, NFT’lerin BET, CBS, Comedy Central, MTV, Nickelodeon, Paramount Pictures ve Showtime gibi markaları kapsayacağı belirtildi.

ViacomCBS Tüketici Ürünleri Başkanı Pam Kaufman, anlaşmayı şöyle duyurdu;

“Sevilen karakterler ve çekiciliğe sahip ikonik özelliklerden güç alarak, varlığımızı Metaverse’le daha da güçlendirmekten heyecan duyuyoruz. ViacomCBS IP’ye adanmış bir NFT platformu oluşturmak için Recur ile birlikte çalışarak, koleksiyoncuların ve NFT alıcılarının, en sevdikleri franchise’lardan birine sahip olmaları için benzersiz fırsatlar sunuyoruz.”

Miami merkezli Recur, NFT işlemlerini mümkün kılan blok zinciri deneyimleri tasarlar ve geliştirir. Şirket, kripto girişimcisi Zach Bruch ve dijital lisanslama endüstrisi yöneticisi Trevor George tarafından kuruldu. Crunchbase’e göre Recur, bugüne kadar yaklaşık 55 milyon dolar topladı.

Bruch ve George, konuyla ilgili şunları söyledi;

“ViacomCBS, Metaverse’e giren ilk büyük medya ve eğlence şirketlerinden biri. Zincirden bağımsız yaklaşımımız, hayranlara geniş kullanım yelpazesini sunmamızın yanı sıra hayranların en sevdikleri şovlara ve franchise’lara benzeri görülmemiş erişim sağlayacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x