Anasayfa Haberler Teknoloji Devi LG'den Kripto Para Cüzdanı Geliyor!

Teknoloji Devi LG’den Kripto Para Cüzdanı Geliyor!

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin 2 Temmuz’da “ThinQ Wallet” ticari markası için başvuru yaptığı ortaya çıktı. Başvuru ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nde (USPTO) görüldü.

Ticari markanın başvuru ayrıntılarında göre, markanın işlem ve ödeme hizmetleri, mobil bankacılık, siber para, ödeme uygulama yazılımı gibi hizmetlerinde kullanılması planlanıyor.

ThinQ markası ilk olarak tüketici elektroniği şovunda 2011 yılında şirket tarafından tanıtılan akıllı buzdolabında kullanılmıştı. Şirket, Think markası altında da birden fazla akıllı telefon piyasaya sürdü.

Ticari marka başvurusu LG’nin Samsung ile rekabet etmek istediği anlamına geliyor olabilir. Mayıs ayında Samsung’un bir kripto para cüzdanı da dahil olmak üzere kripto para ve Blockchain özelliklerini bütçe dostu akıllı telefonlarına getirmek istediği ortaya çıkmıştı.

En Güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
49.011,690.5%