Anasayfa Haberler Teknoloji Devi LG'den Kripto Para Cüzdanı Geliyor!

Teknoloji Devi LG’den Kripto Para Cüzdanı Geliyor!

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin 2 Temmuz’da “ThinQ Wallet” ticari markası için başvuru yaptığı ortaya çıktı. Başvuru ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nde (USPTO) görüldü.

Ticari markanın başvuru ayrıntılarında göre, markanın işlem ve ödeme hizmetleri, mobil bankacılık, siber para, ödeme uygulama yazılımı gibi hizmetlerinde kullanılması planlanıyor.

ThinQ markası ilk olarak tüketici elektroniği şovunda 2011 yılında şirket tarafından tanıtılan akıllı buzdolabında kullanılmıştı. Şirket, Think markası altında da birden fazla akıllı telefon piyasaya sürdü.

Ticari marka başvurusu LG’nin Samsung ile rekabet etmek istediği anlamına geliyor olabilir. Mayıs ayında Samsung’un bir kripto para cüzdanı da dahil olmak üzere kripto para ve Blockchain özelliklerini bütçe dostu akıllı telefonlarına getirmek istediği ortaya çıkmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları