Yükleniyor...

Tether, Rezervleri İçin Yeni Bir Rapor Aldığını Açıkladı

Dünyanın en büyük stablecoin'i USDT'yi ihraç eden Tether Holdings Limited, eleştirmenleri yatıştırmak ve yasal duruma uymak için, bağımsız bir muhasebeci tarafından Tether'in token'larının rezervleri tarafından desteklendiğini tespit eden bir rapor yayınladı.

tether

Dünyanın en büyük stablecoin’i USDT’yi ihraç eden Tether Holdings Limited, eleştirmenleri yatıştırmak ve yasal duruma uymak için, bağımsız bir muhasebeci tarafından Tether’in token’larının rezervleri tarafından desteklendiğini tespit eden bir rapor yayınladı.

Tether’in en son incelemesinde, Cayman Adası merkezli muhasebe firması Moore Cayman, Tether’in 30 Haziran 2021’de sona eren dönem için raporlama yükümlülüklerini yerine getirdiğini ifade etti. Cayman Adaları’ndaki bir denetim firması olan Moore Cayman’a göre, Tether’in konsolide varlıkları raporlama dönemi için en az 62.773.190.075 dolar iken, şirketin konsolide toplam yükümlülükleri 62.628.932.116 dolardı ve bunun 62.610.829.196 doları USDT ile ilgiliydi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tether’in kendi CRR raporu, Tether varlıklarının çoğunluğunun nakit ve nakit benzerleri olduğunu ve şirketin toplamının 53,3 milyar dolarını oluşturduğunu açıkladı. Bu tutarın 30,8 milyar dolarını ticari senet ve mevduat sertifikaları, 6,2 milyar dolarını nakit ve banka mevduatları, 15,2 milyar dolarını ise hazine bonoları oluşturdu. Tether’in en son CRR formundaki tam varlık dökümü, sınırlı ifşası nedeniyle eleştiri alan önceki üç aylık raporundan daha belirgindi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x