Tether, Tek Bir Adresteki 1 Milyon Dolar Değerinde USDT'yi Dondurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Tether, Tek Bir Adresteki 1 Milyon Dolar Değerinde USDT’yi Dondurdu

Önde gelen stablecoin şirketlerinden biri olan Tether, geçen hafta 1 milyon doların üzerinde USDT bakiyesi bulunan bir Ethereum adresini kara listeye aldı.

tether tek bir adresteki 1 milyon dolar usdtyi dondurdu

Önde gelen stablecoin şirketlerinden biri olan Tether, geçen hafta 1 milyon doların üzerinde USDT bakiyesi bulunan bir Ethereum adresini kara listeye aldı.

Zincir içi verilere göre Tether, geçtiğimiz hafta 1 milyon dolar değerinde USDT’yi dondurdu. 30 Aralık tarihinde gerçekleştirilen dondurma işleminin ardından cüzdanın sahibi, dondurulan fonlarını artık taşıyamayacak. Bir adres kara listeye alındığında USDT bakiyesi dondurulur ve taşınamaz. 

Adres Kime Ait?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Beş haneli sayılarda birçok token tutan adresin ise kime ait olduğu açıklanmadı. Tether, konu hakkında kendileri ile temasa geçen The Block ekibine, sahibinin gizliliğini korumak için detay vermedi. Ancak şirketin, bilgisayar korsanlığı ve dolandırıcılık gibi konuların dahil olduğu birçok konuda dünya çapındaki düzenleyicilerle birlikte çalıştığını söyledi. Tether sözcüsü konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Adreslerin dondurulması yoluyla Tether, bilgisayar korsanları tarafından çalınan veya tehlikeye atılan fonların kurtarılmasına yardımcı oldu.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x