Yükleniyor...
Sponsored

Tether (USDT), Hindenburg’un Ödül Hamlesini “Acınası” Olarak Nitelendirdi

Stablecoin ihraççısı Tether (USDT), Hindenburg'un 1 milyon dolarlık ödül teklifini "acınası" olarak nitelendirdi ve kripto pazarlarını savunmaya devam edeceğini belirtti.

tether 1

Stablecoin ihraççısı Tether (USDT), Hindenburg’un 1 milyon dolarlık ödül teklifini “acınası” olarak nitelendirdi ve kripto pazarlarını savunmaya devam edeceğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Finansal araştırma firması Hindenburg Research, Tether’in rezervi hakkında daha önce açıklanmayan ayrıntıları ortaya çıkaracak bilgiler için 1 milyon dolarlık ödül teklif etti. Tether, firmanın ödül programını “acınası bir dikkat çekme çabası” olarak nitelendirdi.

“Hindenburg Research’ün bu hareketi, sadece Tether’i değil tüm hareketi itibarsızlaştırmaya yönelik bir çabadır. Neyse ki Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken, herkes bu fırsatçılığı görüyor”

Hindenburg Research’ün kurucusu Nathan Anderson, Tether’in varlıklarını halka açıklamakta başarısız olduğunu belirtti:

“Tether’in elindekileri halka tam olarak kapsamlı bir biçimde açıklaması gerektiğine inanıyoruz. Tether’in rezervleri hakkında bize ayrıntı sağlayabilecek herkese 1 milyon dolarlık ödül veriyoruz”

Hindenburg Research, halka açık şirketler hakkında suçlayıcı araştırmalar yayınlamak ve hisse senetlerini açığa çıkarmakla ün kazanmış bir firmadır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x