Yükleniyor...

Tether’den Binance’e Yardım

Tether, kripto para borsası Binance'e 3 milyar USDT'yi Tron ağından Ethereum ağına taşıması için yardımcı olduğunu açıkladı.

tetherden

Tether, kripto para borsası Binance’e 3 milyar USDT’yi Tron ağından Ethereum ağına taşıması için yardımcı olduğunu açıkladı.

Şirket, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Birkaç dakika içinde Tether, 3 milyar USDTnin Tron’dan Ethereum ERC20’ye dönüştürülmesini için bir chain swap yapmak için Binance ile koordinasyon sağlayacak. Bu süre zarfında Tether’in toplam arzı değişmeyecek”

Şirket, Tron ağından Ethereum ağına bir chain swap gerçekleştirdi.

Tether tarafından piyasaya sürülen USDT, Binance gibi kripto para borsaları tarafından sıklıkla kullanılan bir stablecoin’dir. Ethereum ve Tron da dahil olmak üzere birçok blockchain ağıında yer alır.

Tether’den Destek

Tether CTO’su Paolo Ardoino, yapılan işlemin Binance’in USDT rezervlerini Tron ve Ethereum arasında yeniden dengeleme çabalarının bir parçası olduğunu dile getirdi. Binance, Tron cüzdanından Tether’in Tron’daki hazine adresine 3 milyar USDT gönderecek. Tether de Ethereum üzerinden aynı miktardaki USDT’yi Binance’in soğuk cüzdanına geri gönderecek.

“Binance, muhtemelen soğuk cüzdanlarında çoğunlukla Tron üzerinde USDT’ye sahip ve Ethereum ağında da bunu dengelemek istiyor”

İşlem, kullanıcıların Binance’ten büyük miktarlarda varlık çekmesinin ardından gerçekleşti. The Block’un veri direktörü Simon Cousaert’in tahminine göre borsadan 2 milyar doların üzerinde net çıkış gerçekleşti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x