Yükleniyor...
Sponsored

The Beatles’dan Ringo Starr, NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Dünyanın en önemli müzik gruplarından birisi olan The Beatles'ın üyesi Ringo Starr, NFT dünyasına adım atıyor.

ringo starr

Dünyanın en önemli müzik gruplarından birisi olan The Beatles’ın üyesi Ringo Starr, NFT dünyasına adım atıyor. Kaliforniya’da bulunan Julien’s Auction House, 13 Haziran Pazartesi günü orijinal NFT koleksiyonunu açık artırmaya çıkaracak. Koleksiyonun adı: Ringo Starr NFT Collection – The Creative Mind of a Beatle.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Açık artırmadan elde edilecek gelirin bir kısmı, Lotus Vakfı’na bağışlanacak. Davulcu, NFT’lere girme kararı hakkında şunları söyledi:

“Sadece bir davulcu olmak istedim, ancak yeni bir fikrin veya yolun sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz. Bu yeni teknoloji o kadar uzak ki bana ilham verdi ve sanatımı ve müziğimi birleştiren bu NFT’leri yaratmayı çok sevdim. MetaVerse’te barış ve sevgiyi yayacağım kimin aklına gelirdi.”

Müzayedede NFT sanat eserleri, özel orijinal davul kompozisyonları ve Starr tarafından imzalanmış fiziksel kanvas baskılar yer alacak. Müzayede, NFT’ler için bir mekana ek olarak çok yönlü bir sanat deneyimi olarak şekilleniyor.

TELEMMGLPICT000297350728 1 trans NvBQzQNjv4BqMeJQma1h3f8IfGDy7 O k x3k3u5eCpbhDfrzbN5q9M

Müzayede evinin CEO’su Darren Julien, şunları söyledi:

“Ringo Starr sadece uluslararası bir müzik ikonu değil, aynı zamanda yenilikçi bir müzayede efsanesi. Eşsiz Ringo Starr’ı onun müzayedelerinde ve geçtiğimiz yıllarda Julien’s’te dünya rekorları kıran Beatles müzayedelerinde temsil etmek bizim için büyük bir onur ve ayrıcalık olmuştur.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x