Yükleniyor...

The Weeknd, NFT Dünyasına Adım Atıyor

Son zamanların en popüler sanatçılarından The Weeknd, NFT dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor.

weeknd

Son zamanların en popüler sanatçılarından The Weeknd, NFT dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor.

Ünlü şarkıcı, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, NFT dünyasında yaşayan yeni bir şarkının geleceğini belirtti. NFT için yeni bir şarkı mı yapacağı yoksa mevcut şarkılarından birisinin NFT mi olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

The Weeknd, NFT dünyasına giriş yapan ilk sanatçı değil. Kısa bir süre önce ünlü sanatçı Grimes, yaklaşık 6 milyon dolara bir NFT koleksiyonu sattı. Ardından ünlü rock grubu Kings of Leon, yeni çıkartacakları albümün, NFT formatında da satılacağını duyurdu.

NFT’ler çeşitli tartışmalara neden oluyor. Bazıları NFT’leri küçük sanatçılar için yeni bir fırsat olarak görürken, bazıları ise NFT’nin tamamen gösteriş olduğunu ifade ediyor. Hatta para kazanmak için yeni bir yol olarak görülen ve insanlardan faydalanıldığı da iddialar arasında yer alıyor.

The Weeknd’in de hayran kitlesi göz önüne alındığında, sanatçının NFT eserlerinden oldukça büyük gelir elde etme şansı bir hayli yüksek görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner