Yükleniyor...

Theta Network (THETA) Chainlink’i (LINK) İlk 10’un Dışına İtti!

Merkezi olmayan bir platformunun temel yerel varlığı olan THETA'nın fiyatını 30 günde üç katına çıktı.

maxresdefault 5

Merkezi olmayan bir platformunun temel yerel varlığı olan THETA’nın fiyatını 30 günde üç katına çıktı.

Theta Network (THETA), Chainlink (LINK) token’ını geçtikten sonra bugün piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi içerisine girdi. THETA, bir yılda %19.801 oranında göz kamaştırıcı bir harekete tanık oldu. Theta ayrıca Litecoin’i (LTC) de geride bırakmayı başardı.

Ekran Resmi 2021 03 23 19.32.44

Piyasa Değerinde 12.5 Milyar Doları Aştı

Bugün, 23 Mart 2021’de THETA, büyük hacimli segmentte en çok kazananlar arasında yer alıyor. 30 gün içinde fiyatına yüzde 200’den fazlasını ekledi ve şu anda 12,64 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bu token, merkezi olmayan bir video akış ağı olan Theta Network tarafından sunuluyor. Yazılım mekanizması Theta Client, uçtan uca akış ortamını güçlendirmek için son kullanıcıların hesaplama güçlerini paylaşmalarına olanak tanır.

Ayrıca, THETA token, yayıncılara bağış yapmak, premium içeriğin kilidini açmak ve benzersiz hediyeler aktarmak için kullanılabilir. Theta Network (THETA), 2018’deki başlangıcından bu yana, topluluk odaklı büyük bir altyapı oluşturmayı başardı.

Theta’nın piyasa değeri şu anda 12.7 milyar dolar seviyesinde.

Stake İmkanı

Şimdi, Theta Network, ağ tasarımı için son derece önemli başka bir olayın eşiğinde. Nisan 2021’den itibaren TFUEL token’ları stake için uygun hale geldi. Bu sürece katılmak için bir kullanıcının Edge Node yazılımını çalıştırması gerekir. Theta Fuel Token (TFUEL) da iki saat önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,53 dolara ulaştı. Son 30 günde fiyatı yüzde 473 arttı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x