Yükleniyor...

TLM Coin Nedir? TLM Coin Yorum ve Geleceği 2022

TLM Coin Trilium'un kısaltılmışıdır ve bir NFT DeFi metaverse olan Alien Worlds'ün yerel kripto para birimidir.

Alien Worlds TLM

TLM Coin Trilium’un kısaltılmışıdır ve bir NFT DeFi metaverse olan Alien Worlds’ün yerel kripto para birimidir. Bu, oyuncuları rakip Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşları kontrol etmek ve ek oyuna erişim kazanmak için gerekli olan Trilium (TLM) için rekabet etmeye teşvik ederek elde edilir.

TLM Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 TLM Coin 0.583224 TL TL’den işlem görüyor. TLM Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 3.94% değişim gösterdi. TLM Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 8,920,822 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 78,248,579 $ dolar seviyesinde.

TLM Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 TLM Coin 0.018102 $ dolardan işlem görüyor.

TLM Coin Nedir?

Alien Worlds, oyuncuların simüle edilmiş ekonomide kıt bir kaynak olan Triliumu (TLM) elde etmek için birbirleriyle rekabet ettiği bir blok zinciri oyunudur. Kullanıcılar, Planet DAO’larında TLM tokeni kullanarak yönetir.

Alien Worlds metaverse’de oyuncular, TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için NFT’ler edinebilir. Oyuncular, stratejilerine bağlı olarak, oyunlarına en uygun NFT’leri satın alabilir ve bir araya getirebilir. Ek olarak, oyuncular altı Planet DAO’nun Konsey Üyelerini seçerek yönetişime katılabilirler ve böylece oyunun yönünü etkileyebilirler. Trilium (TLM), Alien Worlds metaverse tabanının yerel yardımcı program tokenidir ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

 • Gezegen Yönetişimi: TLM sahipleri, gezegenlerin yönetimine ve diğer potansiyel ödüllere katılmak için TLM’yi kullanabilir.
 • Staking: Oyuncular, TLM ve NFT madenciliğine katılmak için seçilen bir gezegende TLM stake edebilirler.
 • Oyun İçi Para Birimi: TLM tokenleri, oyuncuların eşya satın almak ve yükseltmek, görevlere, savaşlara ve diğer oyun içi etkinliklere katılmak için TLM’ye ihtiyaç duyduğu Alien Worlds’deki para birimidir.
 • Oynanış Teşvikleri: Aktif kullanıcılar, oyun içi ekosistemi ve etkinliği geliştirmek için katılım ödülleri olarak TLM kazanabilir.
 • NFT Satın Alma: Oyuncular, TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için NFT olarak basılan oyun içi öğeleri satın alabilirler.

Proje, iki tur özel token satışından 2.5MM USD topladı:

 • Tohum satış turu: Maksimum token arzının % 7,06’sı 0,0021 USD / TLM’den satıldı.
 • Ön satış turu: Maksimum token arzının % 3.43’ü 0.0030 USD / TLM’den satıldı.

Madencilik ve Staking

Oyuncular, TLM madenciliği yapmak için NFT’lerini kullanabilir, kiralayabilir veya sahip olabilir. Başarılı madencilik girişimleri, TLM ile oyunları ve bazen ek NFT’leri ödüllendirebilir. Land veya Tool NFT’ye bağlı olarak, oyuncular daha fazla TLM ve NFT madenciliği yapabilirken, diğerleri her madencilik döngüsü arasında daha kısa aralıklara sahip olabilir. Kullanıcılar, stratejilerine ve oyunlarına en uygun Araçlar ve Arazi kombinasyonunu kullanabilir.

tlm coin

Planet DAO Oylaması

Oyuncular, bir gezegenin daha fazla günlük TLM emisyonu almasına desteklerini gösteren Planet DAO’larına TLM yatırabilir. Stake yoluyla, oyuncular aynı zamanda, stake edilen TLM oranına göre Planet DAO’da oy hakkı kazanırlar. Oyuncular, bir veya daha fazla Gezegenin Konsey Üyesi adayı olmak için koşabilirler. Planet DAO’daki seçimlerin ardından, DAO’lar, Planet DAO hesapları üzerinde çoklu imza kontrolünü paylaşacak olan seçilmiş Meclis Üyeleri tarafından yönetişime açılacaktır.

Teknik Altyapı

Alien Worlds, Binance Smart Chain (BSC), Ethereum ve WAX ​​üzerinde çalışır ve Trilium token sözleşmesini 3 blok zincirinin tamamına yerleştirmiştir. BSC, görevlerin BEP-20 TLM token sahiplerine sunulmasına izin vererek ‘görev’ belirleme işlevini desteklerken, WAX, temel oyun mantığının çoğu için (Federasyon ve Gezegenler gibi) ücretsiz bir işlem katmanını destekler. Alien Worlds NFT’leri, eşler arası IPFS’de depolanan NFT görüntü verileriyle BSC ve WAX’ta desteklenir. Bu, harici uygulamaların faaliyetlerini kolaylaştırmak için zincir üstü işlevler ve verilerle bağlantı kurmasına izin verirken, görüntü verilerinin merkezi olmayan kalmasını sağlar.

Alien Worlds Topluluğuna Genel Bakış

Alien Worlds topluluğu şu anda Discord sunucusunda 18 dilde aktif. Alien Worlds ekibi, topluluk geliştirme stratejisini şu bölgelere odaklamaktadır: İngilizce konuşulan ülkeler, Çin, Rusya, Japonya ve Türkiye. Ayrıca Filipinli, Endonezyalı ve Hintli topluluklar da desteklenmektedir. Oyunun yerelleştirilmesi ve bölgesel olarak önemli IP’nin dahil edilmesi bir odak alanıdır. Alien Worlds’ün mevcut topluluk büyüme stratejileri şunlardır:

 • Oyun içinde işlevsellik ve hikayeler içeren iyi bilinen IP’leri NFT’ler olarak yerleştirmek için lisans anlaşmaları
 • Yeni kullanıcıların oyun hakkında bilgi edinmesine ve deneyimli kullanıcıların birbirleriyle bağlantı kurmasına olanak tanıyan aktif Alien Worlds Telegram ve Discord kanallarını desteklemek
 • Günlük kullanıcı etkinliğini artırmak için indirimlere ve promosyonlara sponsor olmak
 • Alien Worlds topluluğunun teknik ve teknik olmayan özellikler aracılığıyla metaverse genişletmeye devam etmesi için araçlar yaratmak

TLM Coin Yorum ve Geleceği 2022

Alien Worlds esas olarak bir madencilik oyundur. Kullanıcılar tarafından büyük bir farkla en büyük metaverse oyunudur aynı zamanda.

Oyun, bir Wax cüzdan kullanarak basit bir kayıt ve Atomic Hub pazarında yapılan tüm NFT ticareti ile kolaylaştırılmıştır. Ek olarak, yerel token TLM, üç farklı zincir boyunca ışınlanabilir. Kullanıcılar oyunun DAO’larına yüksek oranda dahil olabilir ve hatta konsey üyesi olabilir ve haftalık seçimlere katılabilir.

Pek çok özelliği var ve büyük, ancak yeni başlayan blok zinciri oyuncuları için zorlu bir öğrenme eğrisi olabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner