Anasayfa Bitcoin (BTC) Tom Lee'ye Göre Bir Bitcoin ETF'sinin Onaylanması için Fiyat 150 Bin Dolar...

Tom Lee’ye Göre Bir Bitcoin ETF’sinin Onaylanması için Fiyat 150 Bin Dolar Olmalı

Fundstrat Global Advisors’ın kurucusu Tom Lee, Bitcoin için yapılan borsa yatırım fonu (ETF) başvurularına ilişkin görüşünü paylaştı.

Sektör Büyümeli ve Gelişmeli

SEC’in tavırını haklı bulduğunu söyleyen Tom Lee, şu anda kripto para sektörünün bir ETF için hazır olmadığı görüşünde. SEC’in herhangi bir Bitcoin ETF’sini onaylayabilmesi için öncelikle sektörün büyümesi ve gelişmesi gerektiğini ifade eden Lee, ayrıca Bitcoin fiyatının yükselmesi gerektiğine inanıyor.

Lee, açıklamasında Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bir Bitcoin ETF’sini onaylayabilmesi için Bitcoin fiyatının öncelikle 150.000 dolara çıkmasının gerektiğini belirtti.

Şimdiye kadar ABD’deki birkaç farklı şirket Bitcoin ETF’si için SEC’e defalarca başvuruda bulundu. Ancak SEC şirketlerden hiçbirine olumlu bir yanıt vermedi. Ya red ya da erteleme kararı çıktı.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları