Yükleniyor...

TON Space Wallet nedir?

TON Space Wallet, Telegram'da yer alan TON tabanlı bir uygulamadır.

Kazan,,Russia, ,Nov,14,,2021:,The,Open,Network,Is

TON Space Wallet, Telegram’da yer alan TON tabanlı bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcılara dijital varlıklarının tam kontrolünü sağlayan yeni bir kendi kendine saklama cüzdanı hizmeti vermesi için geliştirilmiştir.

TON Space Wallet nedir?

TON Wallet, dijital finansmanınızı kolayca yönetmenizi sağlayan bir platformdur. The Open Network (TON) Blockchain teknolojisinin gücünü kullanan bağımsız bir Web3 geliştirici ekibi tarafından oluşturulmuştur. Bu platform, Telegram Messenger’ın uygulamasına katılmayı ve erişmeyi daha kolay hale getirir. Wallet, dijital para birimlerini tanıdık bir arayüzde saklayabilen, gönderebilen ve alabilen 2,5 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Böylece kripto varlıklarını yönetmek artık bir kısa mesaj göndermek kadar kolay olacak.

Cüzdan, Telegram’da bir kullanıcı arayüzüne ve TON Space cüzdanıyla sorunsuz blokzinciri entegrasyonuna sahip uygulamalar oluşturmak için kullanılabilir. Böylece dünya çapındaki Web3 kurucularına kapsamlı bir çözüm sunulurken, kriptonun benimsenmesinin önündeki ana engeller de ele alınmış olur.

ton space wallet

TON Space nasıl çalışır?

Geliştiriciler, uygulamalarını 2023 yılının 3. çeyreğinin sonunda hayata geçmesi beklenen TON Space tüketici lansmanı için hazırlıyorlar. Cüzdan ekibi ise NFT koleksiyonlarını ve takas hizmetlerini desteklemeyi planlıyor.

Wallet DeFi başkanı Jordan Dunne, “Geliştiricilerin beta süreci, gelişen bir Web2 platformuna yerleştirilmiş ilk kendi kendine emanet cüzdanının piyasaya sürülmesi açısından kritik önem taşıyor.” İfadelerini kullanarak sözlerini şöyle sürdürdü:

“TON Space’in kullanıma sunulması, blokzinciri geliştiricilerinin, kullanıcıların günlük sezgisel mobil uygulama deneyimleri gibi hissettiren Web3 hizmetleri oluşturmasına olanak tanıyacak. Kullanımı kolay ve her ay 800 milyon kullanıcısı olan Telegram’dan hiç ayrılmadan, şaşırtıcı bir büyüme fırsatı sunuyor.”

TON Vakfı Büyüme Direktörü Justin Hyun, “TON Space’in lansmanı, TON ekosistemi için yeni bir altyapı katmanı oluşturan önemli bir kilometre taşıdır.” diyerek “Telegram’ın içine tamamen entegre edilmiş merkezi olmayan uygulamalar ve botlar oluşturma gücü küçümsenemez. Bu hizmetler ve kullanıcıları artık varlıkları Telegram içinde saklama, yönetme ve takas etme gücüyle gelen sonsuz olasılıkların tadını çıkaracaklar.” İfadelerini kaydetti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner