Yükleniyor...

dYdX, 2023 yılında şimdiye kadar neler başardı?

dYdX Foundation tarafından yayımlanan 2023 Yarıyıl Ekosistem Raporu, platformun son başarılarına ve gelecekteki planlarına odaklanıyor.

dydx

dYdX Foundation tarafından yayımlanan 2023 Yarıyıl Ekosistem Raporu, platformun son başarılarına ve gelecekteki planlarına odaklanıyor.

dYdX Foundation Hakkında

22 Haziran 2021’de İsviçre’de kurulan dYdX Foundation, kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. 2023 yılında ekibin genişleten vakıf, 13 tam zamanlı personel ve 6 sözleşmeli personelden meydana geliyor. Foundation’ın işe alım politikası, dYdX Zinciri’nin potansiyel lansmanı için hazırlıklarını tamamlamasına olanak sağlıyor.

dYdX Zinciri Gelişmeleri

dYdX Zinciri, bir proof-of-stake blokzinciri olarak hizmet verecek. Doğrulayıcılar, ağın güvenliğini sağlayacak.

dYdX Hibeleri ve Operasyonlar

dYdX Hibeler altDAO, 2023 yılı içinde toplamda 4 milyon doların üzerinde finansman sağladı. Ayrıca, dYdX Operasyon altDAO’nun v2 önerisi ve 6,6 milyon dolarlık bütçeye onay verildi.

Finansal Aktivite

dYdX v3 protokolü, 2023 yılının ilk yarısında 68,628 hesapla önemli bir büyüme yaşayarak 240,5 milyar dolarlık işlem hacmine ulaştı. dYdX v3 ise toplamda 1 trilyon dolarlık işlem hacmine ulaşmayı başardı.

dYdX Trading Başarıları

dYdX Trading, hedeflerinin büyük bir kısımını başarılı bir biçimde tamamlayarak,  İkinci Herkese Açık Tesnet’e önemli bir katılım olmasını sağladı. dYdX Trading ekibi, dYdX v3 Protokolü ve dYdX v4 açık kaynak kodunun da ana geliştirme ekibidir.

Müşteri Destek Hizmetleri

dYdX’in Kullanıcı Destek Hizmeti’nin 20 Mart 2023’te Türkçe olarak piyasaya sürülmesi büyük mutlulukla karşılandı. Bu, Foundation’ın topluluğun isteklerine kulak verdiğini de gözler önüne seriyor.

2023 raporu, dYdX’in geleceğe yönelik büyüme ve genişleme planlarını desteklemek için meydana getirdiği sağlam temeli ortaya oymaktadır. dYdX, ekosistemini güçlendirmek ve topluluğuna değer katma amacıyla hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner