Yükleniyor...

Bir Rug Pull Vakası Daha: Token’ın Değeri Yüzde Yüz Düştü!

Kripto sektörünün en skandal vakalarından olan "Rug Pull" eylemleri devam ediyor, bu sefer de ArbiSwap'de yaşandı.

analiz

Kripto sektörünün en skandal vakalarından olan “Rug Pull” eylemleri devam ediyor, bu sefer de ArbiSwap‘de yaşandı.

ArbiSwap, Ethereum (ETH) için Katman2 çözümleri sunan yeni sayılabilir bir DEX olarak karşımıza çıkıyor. ArbiSwap, platformunun kendi tokenı olan ARBI ve birçok token’ın ticaretinin yapılmasına olanak tanır. Son zamanlarda popülerliği giderek artan ArbiSwap, şuan için likidite sorunuyla karşı karşıya kalmış durumda. Yaşanılan olaylar ise DeFi protokollerine yönelik risk analizleri yapan popüler şirket, Rugdoc.io’nun dikkatini çekti. Rugdoc.io, gözlemlendiği bu skandal olayı kendi sosyal medya hesabından paylaşarak yatırımcıları uyardı.

ArbiSwap’in Yerel Token’ı ARBI, Tamamen Bitti

Ekran Resmi 2023 03 02 12.18.11

DeFi platformlarına güvenlik ve risk analizleri sunan popüler şirket Rugdoc.io, yayınladığı veriler doğrultusunda ArbiSwap’in yerel token’ı olan ARBI’nin yüzde 100 değer kaybettiğini bildirdi. Fiyatta gözlemlenen bu ani düşüş, hem kripto piyasasının hem de yatırımcıların dikkatini çekmiş durumda. Özellikle de ArbiSwap kullanıcları tamamen mağdur duruma düşmüş durumda.

Rugdoic.io, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar üzerinde, kripto sektöründe yaşanan illegal durumlara değindi. Rugdoc.io , özellikle de tamamen çöküş sergileyen Rug Pull olayları için uyarılarda bulundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner