Yükleniyor...

Trader Peter Brandt, Bu Modelin XRP’yi Tüm Zamanların En Düşük Seviyelerine Gönderebileceğini Söyledi

Trade efsanesi Peter Brandt, Ripple'a bağlı XRP token'ının tüm zamanların en düşük seviyelerine gerileyebileceğini söylüyor ve nedenini açıklıyor.

peter brandt

Trade efsanesi Peter Brandt, Ripple’a bağlı XRP token’ının tüm zamanların en düşük seviyelerine gerileyebileceğini söylüyor ve nedenini açıklıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geleneksel emtia trader’larından Peter Brandt, yedinci en büyük kripto para birimi XRP’nin neden mevcut 0.6 dolarlık seviyesinden düşebileceğini ve tüm zamanların en düşük seviyesini görebileceğini anlatmak için Twitter’da paylaşım yaptı. Birkaç ay önce 1.9 dolarla bu yılın zirvesine ulaşan Ripple’a bağlı XRP token’ı o zamandan şimdiye kadar tekrar yükselemedi. Ripple, SEC’e karşı yasal verdiği yasal savaşından birkaç zafer kazansa bile XRP hala düşüşte.

Peter Brandt, XRP/BTC grafiğinde Omuz Baş Omuz (H&S) formasyonuna sahip bir grafik yayınladı. Bu bir tersine dönüş modeli ve Brandt bunun tamamlanmasının XRP token’ını tüm zamanların en düşük seviyelerine çekeceğini sözlerine ekledi.

Brandt, “XRP bir gelgit dalgasına dönüşmek üzere mi?” diyerek token’ın fiyatının yakın gelecekte artmasını bekleyen XRP ordusuyla alay ediyor.

XRP, Bu Yılın Zirvesinden Çok Geride

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, XRP bu yıl şimdiye kadar gördüğü tüm kazanımlarını kaybetti ve 0.6 dolar seviyesine geri döndü.

Şu anda XRP, 1 Ocak 2018’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,3 dolardan oldukça geride.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x