Yükleniyor...

Tron’un (TRX) Kurucusu Justin Sun, 6 Milyon Dolara NFT Satın Aldı

Tron'un (TRX) kurucusu Justin Sun, geliri iklim değişikliği konusundaki faaliyetlere bağışlanacak olan "Okyanus Cephesi" isimli bir NFT eseri 6 milyon dolara satın aldı.

sun

Tron’un (TRX) kurucusu Justin Sun, geliri iklim değişikliği konusundaki faaliyetlere bağışlanacak olan “Okyanus Cephesi” isimli bir NFT eseri 6 milyon dolara satın aldı.

Justin Sun, Twitter’da paylaşılan bilgiye göre, dijital sanatçı Mike Winklemann tarafından yaratılan NFT için 6 milyon doları gözden çıkardı. Bu paranın iklim değişikliği ile mücadele için harcanacağı ifade edildi. NFT, Sara Ludy, Refik Anadol, Andres Reisinger ve diğerlerinin kripto sanatını içeren “CarbonDrop” isimli sanat eseri serisinin bir parçasıydı. Winklemann satışın gerçeklemesinin ardından şu ifadeleri kullandı:

“Justin Sun’a tebrikler. İklim değişikliği için 6 milyon dolar. Bu gerçekten çok anlamlı ve ihtiyacımız olan şey tam olarak bu. Birbirimizle kavga etmek yerine çalışmalıyız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner