Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Borsaları Türkiye'nin En Büyük Bitcoin Borsası Paribu Yenilendi!

Türkiye’nin En Büyük Bitcoin Borsası Paribu Yenilendi!

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

Türkiye’nin en büyük dijital varlık işlem platformu Paribu’nun web sitesi ve mobil uygulamasının ara yüzü yenilendi ve altyapı geliştirmeleri yapıldı. Bitcoin ve kripto para borsası Paribu artık hem masaüstü hem de mobil tarafında daha kullanışlı bir tasarımla kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

“Yarının dünyası bu” mottosuyla kripto paraları daha erişilebilir kılmak için çalışmalar yapan Paribu’nun yenilenen ara yüzüyle işlemleri çok daha kolay yapabilmek mümkün. Yeni ara yüzde en dikkat çeken değişiklik ise Piyasalar sayfasında yapıldığı görülüyor. Kripto para alırken veya satarken limit, piyasa veya koşul seçeneklerinin yanı sıra artık 6 saatlik, 1 günlük, 7 günlük, 1 aylık, 3 aylık veya 6 aylık fiyat grafiğine (hacimle birlikte) erişilebiliyor.

Paribu Piyasalar

Paribu Card’a Ücretsiz Başvuru Yapma İmkanı

Anasayfa, Hesabım, Kolay Al-Sat ve Cüzdan gibi birçok sayfanın baştan aşağı değiştiği yeni ara yüzün beraberinde getirdiği bir diğer olanak ise geçtiğimiz günlerde duyurulan Paribu Card’a başvuru ekranı. Kripto para ile alışveriş imkanı sunan Paribu Card için başvuru ekranı kullanıma açılmış durumda. Üstelik 1 Ocak 2021’e kadar yapılacak başvurularda Paribu Card’a sahip olmak tümüyle ücretsiz olacak.

Paribu Card Basvuru

Paribu Card’a buradan devam ederek başvuru yapabilirsiniz.

Yeni Özellikleriyle Paribu Mobil Uygulaması

Paribu’nun iOS ve Android için sunduğu mobil uygulaması da aldığı güncellemeyle yenilendi. Güncelleme notları şu şekilde:

– Yenilenen ara yüzle işlemlerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz.

– Yüksek bir performansa sahip yeni eşleşme motoruyla işlemlerinizi çok daha hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

– Kripto paraların fiyat performanslarını günlük, haftalık, aylık, 3 aylık ve 6 aylık grafikler üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

– Daha pratik hale getirilen “Kolay Al/Sat” seçeneğiyle yalnızca TL ya da kripto para miktarı belirleyerek anında kripto para işlemi yapabilirsiniz.

– Akbank ve Papara’nın yanı sıra Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Fibabanka üzerinden 7/24 TL yatırma çekme işlem imkânından yararlanabilirsiniz.

– Çekim işlemlerinizi QR kod okutarak da gerçekleştirebilirsiniz.

– İki aşamalı doğrulamayı mobil uygulama üzerinden de iptal edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar