Twitter, Kurum İçi Kripto Ekibini Büyütüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Twitter, Kurum İçi Kripto Ekibini Büyütüyor

Twitter kripto mühendisliği lideri Tess Rinearson tarafından paylaşılan bir tweet'e göre, Twitter kripto için kıdemli bir ürün müdürü işe alacak.

twitter kripto para

Twitter kripto mühendisliği lideri Tess Rinearson tarafından paylaşılan bir tweet’e göre, Twitter kripto için kıdemli bir ürün müdürü işe alacak.

Rinearson bu pozisyonu, Twitter’da blok zincirleri, kripto para birimleri ve web3 olmak üzere merkeziyetsiz teknolojileri araştıran yeni bir ekibin üyesi olarak tanımlıyor. Rinearson, içerik oluşturuculara özel bir odaklanma olduğunu, bu kapasitede, NFT’lere ve NFT araçlarına, üyelik belirteçlerine, DAOS’a ve daha fazlasına yakından bakacaklarını aktardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter, Web3’e geçişte son zamanlarda büyük hamleler yapıyor. Twitter tarafından ücretli bir abonelik hizmeti olan Twitter Blue, kullanıcılara NFT profil resimleri sunmaya başladı.

Bununla birlikte Rinearson, kripto x Twitter için tüm fırsatları keşfetmede düşünce ortağı olacağını belirtti. Mühendisler için daha fazla iş tanımının yakında geleceğini sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x