Yükleniyor...

Twitter NFT’leri 5 Milyon Dolarlık İşlem Hacmine Ulaştı

Twitter’ın NFT koleksiyonu, NFT pazar yeri OpenSea’de 5.

twitter nftleri 5 milyon dolarlik islem hacmine ulasti

Twitter’ın NFT koleksiyonu, NFT pazar yeri OpenSea’de 5.3 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı. OpenSea’ye göre Twitter tarafından yayınlanan bir NFT’nin taban fiyatı şu anda 90 ETH yani 281.000 dolar değerinde. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter’ın 30 Haziran’da oluşturup yayınladığı NFT çekilişi “The 140 Collection”, NFT pazar yeri OpenSea’de toplam işlem hacminde 1.700 ETH’ye (5.3 milyon dolar) ulaştı. Bu, Axie Infinity ve CryptoPunks gibi NFT projelerinden çok daha düşük olsa da, 140 NFT söz konusu olduğu için kayda değer bir işlem hacmi olarak görülebilir. 

Twitter, çekilişin duyurulduğu tweet’ine yanıt veren 140 kullanıcıyı özenle seçti. Kısa bir süre sonra kazananlar, yeni dijital varlıklarından maksimum değeri elde etme hedefiyle bir organizasyon oluşturmak için bir araya geldi.

140 Collection organizasyonunun kurucusu, kazanan 140 kişiden biriydi. Birkaç kazananın Twitter tarafından verilen NFT’lerini değerinden çok daha düşük bir fiyata sattığını gördükten sonra, çekilişten sadece birkaç saat sonra organizasyona kurdu. Organizasyonun şu anda 70 üyesi var ve büyümeye devam ediyor:

“Twitter NFT’lerinin sahiplerinin sayısının, tam setleri tamamlayan (yedi tasarımdan birini satın alan) insanlarla birlikte düştüğünü gördük. NFT’leri ne kadar az kişi tutarsa, o kadar iyi ve yalnızca 140 tane varsa, zayıf elleri sarsmak daha kolay.”

Organizasyon başladığından beri, bu NFT’lerin taban fiyatı -satın alınabilecekleri mevcut minimum fiyat- OpenSea’de birim başına 90 ETH’ye (281.000 dolara) yükseldi. Üstelik en son satışların 42 ila 69 ETH aralığında (131.500 ila 216.000 dolar) olmasına rağmen:

“140 rastgele kişiye değerli bir şey verdiğinizde, ilk başta gerçek değeri için kimin elinde tutacağını söylemenin bir yolu yok. Şu anda olan şey bu.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x