Yükleniyor...

Ünlü analist, altcoin’ler için kritik yorumda bulundu!

Kripto para analizleriyle tanınan Michaël van de Poppe, altcoin piyasası hakkında çarpıcı görüşlerini dile getirdi.

ünlü analist

Kripto para analizleriyle tanınan Michaël van de Poppe, altcoin piyasası hakkında çarpıcı görüşlerini dile getirdi. Kripto paralardaki gidişatı ele alan Michaël van de Poppe, altcoin piyasası hakkında çarpıcı söylemlerde bulundu.

Analist, sosyal medya platformu X’teki 707.000’den fazla takipçisine, altcoin performanslarını takip etmek için kullandığı TOTAL3 grafiğinin detaylarına değindi. Altcoin‘ler adına umutlu olan Michaël van de Poppe, görüşleriyle dikkat çekti.

analist grafik

Analist, altcoin’lerdeki potansiyeli vurguladı!

Van de Poppe, ara düzeltmelerin güçlü bir yükseliş trendinin parçası olduğunu şu şekilde belirtti.

“Bitcoin güçlenirken, altcoin piyasasındaki sağlıklı bir düzeltme, ilerki süreçlerde büyük yükselişlerin önünü açacaktır ” 

Analist, birçok kripto paranın en düşük seviyelere geldiğine ve altcoin piyasasında büyük bir güç gördüğünü belirtiyor. Çoğu altcoin’in haftalık grafiğine baktığımızda dip bölgelerde olduğumuzu vurgulayan Van de Poppe, oldukça iyimser görünüyor.

Analist, daha önce altcoinlerin toplam piyasa değerinin yaklaşık 1 trilyon dolara ulaşacağını öngörmüştü. TOTAL3 haberin yazımı itibarıyla 751,125 milyar dolardan işlem görüyor

bitcoin analist 2

Altcoin’ler genelinde görüşlerini belirten Van de Poppe, Bitcoin’de kritik bir seviyenin altını çizdi. 68.000 doların teknik açıdan önemini vurgulayan analist, olumlu görüşlerini şu şekilde ifade etti:

Eğer 68.000 dolar destek olarak korunursa halving öncesi ATH’ye ulaşacağız.” 

Ethereum eth boga

Kripto para piyasasının gidişatını olumlu gören analist, özellikle de altcoin yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Bir süredit BTC’ye karşı değer kaybeden ETH, altcoin’lerin önünü tam anlamıyla açabilmiş değil. Spot ETH ETF gündeminin ilerlemesi ve ETH/BTC paritesindeki kırılımın netleşmesi, altcoin’lerdeki artışı beraberinde getirecektir. ETH’nin sıradaki fiyat hameleleri ise merakla bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner