Yükleniyor...

Ünlü analist Bitcoin için kritik fiyat aralığını söyledi!

Bitcoin'in (BTC) 66 bin doları geride bırakmasından sonra kripto analistlerinden çarpıcı yorumlar geldi.

bitcoin analist kripto

Bitcoin’in (BTC) 66 bin doları geride bırakmasından sonra kripto analistlerinden çarpıcı yorumlar geldi.

Quantum Economics‘in kurucusu Mati Greenspan, Cointelegraph’a şöyle konuştu: “Bitcoin’de heyecan verici kırılmalar yaşanıyor, ancak net bir hareket olana kadar grafikleri analiz etmek faydasız olacaktır.” Ünlü isim, analistlerin ve trader’ların piyasada yersiz bir gürültü yarattığını düşünüyor.

Greenspan, “BTC grafiğinde yaklaşık 50.000 ile 70.000 dolar arasında çok geniş bir aralık var” dedi.

CoinMarketCap’e göre Bitcoin bu aralığın üst noktasında sayılacak 65.585 dolar civarında işlem görüyor. Yüzde 6,7’lik artış onu 70.000 dolara çıkaracak; birçok analist bu gelişmenin ufukta olduğuna inanıyor.

analist bitcoin

Kripto uzmanlarının çoğunluğu Bitcoin için pozitif!

Ünlü trader Yoddha , 16 Mayıs X gönderisinde, bir kırılmanın BTC’yi yeni bir ATH’ye göndereceğini söyledi . Tahmin, Bitcoin’in 14 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73.797 dolara ulaşmasından sadece iki ay sonra geldi.

Bu arada bir yükseliş göstergesi, alıcıların baskılarıyla birlikte Bitcoin’in fiyat düşüş eğiliminin hafiflediğine işaret ediyor. Geçtiğimiz hafta birçok trader ters baş-omuz modelini gözlemledi ve bazıları bu modelin artık bir kırılma sinyali verdiğini belirtti.

Bir diğer kripto fenomeni Steph Is Crypto 15 Mayıs’ta “Bitcoin şu anda önceki grafik güncellemelerinde tartışıldığı gibi ters baş-omuz modelinden ayrılıyor” dedi. “Teknik fiyat hedefi yaklaşık 75,2 bin dolar olarak belirlendi.” şeklinde ekleme yaptı.

analist bitcoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner