Yükleniyor...

Ünlü Analist, Boğa Piyasasının Hala Sağlam Olduğunu Söylüyor

Kripto analisti Tyler Swope, Bitcoin'in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %50 oranında düşmesine rağmen, Bitcoin boğa piyasasının hala sağlam bir yapıda olduğunu söylüyor.

boga

Kripto analisti Tyler Swope, Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %50 oranında düşmesine rağmen, Bitcoin boğa piyasasının hala sağlam bir yapıda olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Chico Crypto sunucusu, 244 bin YouTube abonesine Bitcoin için uzun vadeli yükseliş sinyallerini açıklayan yeni ortaya çıkan zincir içi analistlerin çalışmalarını takip ettiğini söyledi.

“William Clemente III, düşüşün cüzdanlarda yeni en yüksek seviyelere yol açtığını söylüyor. Balinalar şu anda Bitcoin toparlamakla meşgul. Lex Moskovski de ‘döviz rezervlerindeki tüm stablecoin’ler tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıyor’ ifadesini kullandı. Yani temelde insanlar, USD’yi yalnızca piyasadan çıkmak için kullanmıyorlar. Bunu bir stablecoin’e koyuyorlar ki, tekrardan fırsatları kullanabilsinler. Bu fırsatların oldukça hızlı biçimde güzelleşeceğini düşünüyorum.”

Analist ayrıca bir boğa piyasasının zirvesinin dört temel sinyalini vurgulayan Bitcoin subreddit dizisindeki en iyi gönderiye de işaret ediyor. Swope’a göre, dört ana göstergeye dayalı olarak henüz bir ayı piyasasına girmedik.

“Hayır anlamına gelen pek çok teknik analiz göstergesi var. Zirveye bile yakın olmadığımızı söylüyorum çünkü geçmişte bunlar her parabolik koşuda gerçekleşti.”

Boğa piyasasının şu anki aşamasına gelince, Swope, Bitcoin’in şu anda bir sonraki ayağın temelini oluşturduğuna inanıyor.

“Bu şu anda bulunduğumuz yerde bir birikim zamanı anlamına geliyor. Demek istediğim daha iyi fiyatlarla da alabilirsiniz ancak ben böyle şeylere bakmaya çalışmıyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x