Ünlü İllüstratör Hajime Sorayama, İlk NFT’lerini Yayınlayacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü İllüstratör Hajime Sorayama, İlk NFT’lerini Yayınlayacak

Sanat doğrulama platformu ZHEN, ünlü Japon illüstrasyon sanatçısı Hajime Sorayama ile ortaklık kurdu.

Hajime Sorayama

Sanat doğrulama platformu ZHEN, ünlü Japon illüstrasyon sanatçısı Hajime Sorayama ile ortaklık kurdu.

Blockchain tarafından desteklenen sanat doğrulama platformu olan ZHEN, ilk NFT’lerini oluşturmak için ünlü Japon sanatçı Hajime Sorayama ile ortaklık kurdu. Hajime Sorayama resmi teknoloji ortağı olarak temsil eden Tokyo’daki çağdaş sanat galerisi NANZUKA da işbirliği yapıyor. Bu iki köklü ortak, Sorayama’nın NFT’sini ZHEN’e getirecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

28 Ekim Perşembe’ye kadar kullanıcılar, ZHEN’de NFT’leri satın almayı belirleyecek olan çekilişe kaydolabilecek.

NFT iki parça içerecek. İlki Untitled_Shark Robot (Day), 299 dolar fiyatla 1000 NFT’nin bir sürümü ve Sorayama’nın okyanusta yüzen köpekbalığının 20 saniyelik bir animasyonu şeklindedir.

İkincisi ise Untitled_Shark Robot (Full), 3.700 dolar fiyatla yalnızca 100 NFT’lik bir baskı çalışmasına sahip birinci sınıf bir NFT’dir. Sorayama’nın izleyiciye doğru yüzen köpekbalığının 60 saniyelik bir animasyonunu içerir. Her NFT katmanı, bir sonraki tarihte NFT sahibine hediye edilecek özel kilidi açılmış bir sürprizle birlikte gelecek. Her iki NFT’nin birincil satışları yalnızca ZHEN’de olacak.

Hajime Sorayama, ZHEN ile yapacağı NFT lansmanı hakkında şunları söyledi;

“Çalışmalarımın fütüristik bir tarihin yazıtı olmasını hedefliyorum. Yani, yarattığım eser bu dünyadan yok edildiğinde, dijital formda hayatta kalacağı için sorun olmayacak.”

ZHEN kurucu ortağı ve COO Jaclyn Siu konuyla ilgili şöyle konuştu;

“Bu birlikteliği kurarak, sanatı melez şekilde deneyimlemeyi normalleştirmek için fiziksel ve dijital mülkiyete aynı açıdan yer veriyoruz. Somut ve soyut sanat deneyimleri yaratmak üzere efsanevi Sorayama Sensei ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x