Yükleniyor...

Ünlü kripto para analistlerinden şok eden yorumlar geldi!

Bitcoin halving'ine kısa bir süre kalmasıyla birlikte volatilitesi artan kripto para piyasası, analistlerin dikkat çekici yorumlarıyla ön plana çıktı.

bitcoin analistler

Bitcoin halving‘ine kısa bir süre kalmasıyla birlikte volatilitesi artan kripto para piyasası, analistlerin dikkat çekici yorumlarıyla ön plana çıktı.

Halving öncesi 71.500 doları koruyamayan Bitcoin, yüklü satışlar ile karşılaşarak 67.000 dolar bandına geri çekildi. Bu süreçte altcoin’lerde çok daha fazla değer kaybına yol açan kripto paraların öcüsü, haliyle korku yarattı. Bitcoin’deki fiyat hareketlerini göz önünde bulundurarak yorum yapan analistler ise dikkat çekti. Peki analistlerin kripto para piyasanını ilerleyişi hakkindaki görüşleri neler?

analistler

“69.000 doları aşınca ATH test edeceğiz”

Kripto para analizleriyle ün yapmış olan Micheal van de Poppe, Bitcoin hakkında oldukça çarpıcı yorumlarda bulundu. Kripto paralara dair başarılı analizleriyle tanınan Poppe, BTC’nin 69.000 doları kırması halinde yeniden ATH’ye doğru yol alacağımızı belirtti.

Bir yandan da volatilitenin düşeceğini dile getiren Poppe, zamanla altcoin’lere eğilimin artacağını ifade etti. Bunlara ek olarak favori kripto paralarını açıklayan analist, yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Ünlü analist’in takip listesinde olan kripto paralar ise BTC, LINK, TIA, ARB, DOT, ATOM, DYDX, WOO, SEI, SKL ve CQT.

kripto analist vandepoppe

“Uzun vadede yükseliş eğilimi devam ediyor!”

X’te (eski adıyla Twitter) 1,1 milyon takipçiye sahip olan Willy Woo, Bitcoin’i uzun vadede yorumlayarak yatırımcıların içine su serpti. Çok geniş kitlelere hitap eden analist, halving öncesinde volatilite artış göstermiş olsa da uzun vadede oldukça pozitif olduğunu belirtti.

Fiyat açısından net bir şekilde henüz görüş bildirmeyen Woo, “Bitcoin biraz daha düşerse alacağım” diyerek, kripto paraların liderine olan güvenini bir kez daha ortaya koydu. Uzun vadeli yatırımcıların ellerindeki BTC adetini artırdığını bir görsel ile belirten analist, takipçilerini biraz da olsa sevindirdi.

willy woo kripto analist

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner