Yükleniyor...

Ünlü Müzisyen Geezer Butler, Ukrayna’ya Yardım Etmek İçin NFT Projesini Başlatacak

İngiliz rock müzik grubu Black Sabbath'ın gitarist ve basçı müzisyeni Geezer Butler, Ukrayna'ya yardım etmek için NFT sektörüne katıldı.

Geezer Butler

İngiliz rock müzik grubu Black Sabbath’ın gitarist ve basçı müzisyeni Geezer Butler, Ukrayna’ya yardım etmek için NFT sektörüne katıldı.

Black Sabbath’ın basçısı Geezer Butler, The Antibody Collection adlı çizgi romanının ilk NFT’sini piyasaya sürecek.

Elde Edilecek Tüm Gelir Hayır Kurumlarına Bağışlanacak

NFT 4

Butler’ın NFT projesi, Ukrayna’ya para toplamak amacıyla NFT müzik platformu YellowHeart ile iş birliği yaparak yürütüldü. NFT’den elde edilecek tüm gelir, IFAW, Harmony Fund, Save The Children ve UNICEF gibi hayır kurumlarına bağışlanacak.

25 Mart’ta başlatılacak olan The Antibody koleksiyonunun, her bölümü Butler tarafından yazılmış orijinal bir NFT eserdir.

Butler, NFT projesiyle ilgili şunları söyledi;

“NFT konsepti beni gerçekten heyecanlandırıyor ve ilkini yayınlamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Sanat, müzik, hikaye vb. paylaşmak için yeni bir ortama sahip olmak harika ve yakında çıkacak olan koleksiyonum için sabırsızlanıyorum.”

YellowHeart CEO’su ve kurucusu Josh Katz, konuyla alakalı şöyle konuştu;

“Müzik efsanesi Geezer Butler ile bu alakalı ve gerçekten orijinal NFT koleksiyonuna ortak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Sanatçıları yaratıcı NFT yolculuklarına çıkarken desteklemeye kararlıyız ve Geezer Butler’ın bu koleksiyon için müzikal ve sanatsal vizyonu, hayranları ve yeni izleyicileri heyecanlandıracak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner