Yükleniyor...

Ünlü Oyun Firması, Tezos (XTZ) İle Ortaklık Kurdu

Dünyaca ünlü oyun firması Ubisoft, Tezos (XTZ) ile ortaklık kurdu.

tezos

Dünyaca ünlü oyun firması Ubisoft, Tezos (XTZ) ile ortaklık kurdu. Yapılan iş birliği Tezos ekosistemi bünyesinde yer alan bir araştırma ve geliştirme ekibi olan Nomadic Labs tarafından Twitter üzerinden duyuruldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ubisoft, DeFi protokolleri ile çalışan ve blockchain teknolojisini kullanan en büyük video oyunu yayıncılarından bir tanesidir. Şirket Assassin’s Creed, Far Cry, Tom Clancy’s ve Watch Dogs gibi birçok popüler oyun ile tanınıyor. Nomadic Labs Başkanı ve Tezos Blockchain uzmanı Michel Mauny şunları söyledi:

“Tezos’u keşfetmeleri için Ubisoft Stratejik İnovasyon Laboratuvarı ile birlikte çalıştığımız için çok mutluyuz. Ubisoft, yıllar boyunca çeşitli protokolleri test ederek blockchain teknolojisine ilgi gösteren ilk büyük şirketlerden biridir. Bu nedenle Ubisoft’u ekosistemimiz içerisinde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Ubisoft, Blockchain’i Keşfediyor

Şirket, misyonlarının blockchain benimsenmesini arttırmak ve teknolojiyi yaymak olduğunu ifade etti. Ubisoft’un Blockchain Girişim Direktörü Nicolas Pouard konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Kurumsal bir baker olarak, Tezos ekosistemine katıldığımız için mutluyuz. Ubisoft, blockchain’in hem oyunculara hem de geliştiricilere yeni fırsatlar getirme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Bu yeni işbirliği, proof-of-stake mutabakat algoritması sayesinde çevre dostu yaklaşımımızla uyumlu bir ekosistemle inovasyon çabalarımızı sürdürmemize olanak tanıyacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x