Ünlü Rock Grubu Kings Of Leon Uzaya NFT Gönderiyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü Rock Grubu Kings Of Leon Uzaya NFT Gönderiyor

Kings of Leon Rock grubunun NFT’si uzaya gidiyor.

kings of leon NFT

Kings of Leon Rock grubunun NFT’si uzaya gidiyor. SpaceX’in özel Inspiration4’u ile önümüzdeki hafta kalkışa geçerek grubun şarkılarından birini ve bir galerinin dijital sanatını yörüngeye taşıyacak.

14 Eylül Salı gecesi NASA’nın Kennedy Uzay Merkezi’nden fırlatılması planlanan sivil uzay uçuşu, Kings of Leon grubunun daha önce hiç yayınlanmamış bir performansıyla birlikte 51 NFT’yi de uzaya taşıyacak. Grubun “Time in Disguise” şarkısının NFT canlı kaydı önümüzdeki hafta SpaceX’in Inspiration4 ekibiyle yörüngeye gönderilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Inspiration4 ekip üyelerinin dün (9 Eylül) yaptığı açıklamada;

“‘Time in Disguise’ yörüngede çalınan ilk NFT şarkısı olacak. Diğer 50 NFT ise 50 farklı sanatçı tarafından yaratılan sanat eserlerinden oluşuyor.”

NFT’ler, St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi’nin yararına açık artırmayla satılacak. Inspiration4, St. Jude’s Çocuk Araştırma Hastanesi için 200 milyon dolar toplamayı hedefliyor.

Yellowheart tarafından düzenlenen “Time in Disguise” isimli parçanın müzayedesi 20 Eylül’e kadar devam ediyor.

Kings of Leon grubu konuyla ilgili şunları söyledi;

“St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi için para toplamak amacıyla bu tarihi yolculuğa katılmaktan onur duyuyoruz ve Inspiration4 ekibine en içten dileklerimizle başarılar diliyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x