Yükleniyor...
Sponsored

Ünlü Şarkıcı John Legend, Kendi Müzik NFT Platformunu Başlatmaya Hazırlanıyor

Amerikalı dünyaca ünlü şarkıcı ve Grammy ödüllü söz yazarı John Legend, müzik ve sanat NFT platformu OurSong ile NFT dünyasına dahil oldu.

john legend NFT

Amerikalı dünyaca ünlü şarkıcı ve Grammy ödüllü söz yazarı John Legend, müzik ve sanat NFT platformu OurSong ile NFT dünyasına dahil oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Resmi olarak “sosyal ticaret platformu” olarak sunulan OurSong, kullanıcıların NFT’ler (“Vibes” olarak adlandırılıyor) oluşturmasına, özel sohbet odalarına ve yayınlanmamış müziklere erişimine izin vererek hayran topluluklarından para kazanmasına olanak tanır.

OurSong, kullanıcıların harici kripto para cüzdanlarına sahip olmalarını gerektirmediği için birçok NFT platformundan önemli ölçüde farklıdır. Bunun yerine, OurSong’dan satın alınan dijital hayran kartları uygulamanın kendisinde saklanır ve kullanıcılara kartlarının ayrıcalıklarına göre “kulüplere” erişim sağlar.

oursong nft

Uygulama, kullanıcıların Vibes’e doğrudan USD cinsinden teklif vermesini sağlar; bu, OurSong’un daha sonra Ethereum’a dönüştürülmesini ve bir ERC20 ile takas edilmesini sağlayarak, kripto paralara aşina olmayan kullanıcılar için deneyimi basitleştirir.

Uygulama aynı zamanda kullanıcının doğrudan telefonlarından NFT’ler oluşturmasını sağlayarak uygulamanın deneyimini mobilde tutma arzusunu pekiştiriyor.

Legend, platformda özellikle yeni sanatçıları çekmek için Baş Etki Sorumlusu olarak görev yapacak. Ona Taipei merkezli dijital müzik hizmeti KKBOX’u yöneten Chris Lin, Twitch’in kurucu ortağı Kevin Lin ve Warner Music Asya Pasifik bölümünde eski Kıdemli Başkan Yardımcısı Ken Cheung eşlik ediyor.

Şu anda uygulamanın yalnızca Çin merkezli kullanıcı tabanına sahip olduğu görülüyor. Platform ile ilgili şu anlık daha fazla detaylı bilgi verilmedi. Sanatçı ve diğer kurucu üyeler, projeyle ilgili finansal ayrıntıları henüz paylaşmadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x