Yükleniyor...

Ünlü Trader, Büyük Kazanç Elde Edilebilecek Beş Altcoin’i Açıkladı

Ünlü trader Lark Davis, büyük kazançlar elde edebileceğini düşündüğü beş altcoin'i 448.

lark

Ünlü trader Lark Davis, büyük kazançlar elde edebileceğini düşündüğü beş altcoin’i 448.000 YouTube takipçisiyle paylaştı.

Davis’in ilk altcoin’i Elrond’un yerel tokenı olan EGLD. Analist Elrond’un merkeziyetsiz borsası Maiar’ın önümüzdeki ay başlayacağını hatırlatıyor.

Davis’e göre Maiar DEX, Elrond için iyi bir DeFi ekosisteminin başlangıcına işaret ediyor.

Davis’in listesindeki bir diğer altcoin de Polkadot’un yerel tokenı olan DOT. Trader, Polkadot’un parachain müzayedelerinin 11 Kasım’da başlamasının planlandığını ifade ediyor.

“Bu parachain müzayedelerine çok fazla para aktığını göreceğiz”

Davis’in takip ettiği bir diğer altcoin Moonriver’ın tokenı olan MOVR. Analist, projenin arkasında büyük bir topluluğun bulunduğunu söylüyor. Ek olarak Moonriver’ın SushiSwap ile de entegre edilmek üzere olduğunu söylüyor.

“Moonriver’a gelen birçok DeFi protokolü ve bunun gibi şeyler görmeye başlıyor. Henüz 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine bile sahip değil. Bunun ne kadar çılgınca olduğunu bir düşünün”

Listede yer alan bir sonraki altcoin de Ethereum üzerine kurul olan Wilder World’ün tokenı WILD. Analiste göre WILD’in milyarlarca dolarlık piyasa değeri olabilir.

Trader’ın listesindeki son altcoin de Terra’nın yerel tokenı Luna. Davis LUNA’nın 100 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner