Yükleniyor...

Ünlü yatırımcı, boğa piyasasının gidişatına ilişkin konuştu

Ünlü yatırımcı Dan Tapiero, Bitcoin'in yakın tarihte büyük bir düzeltme ile karşılaşma ihtimalini düşük görüyor.

Ünlü yatırımcı, boğa piyasasının gidişatına ilişkin konuştu

Ünlü yatırımcı Dan Tapiero, Bitcoin’in yakın tarihte büyük bir düzeltme ile karşılaşma ihtimalini düşük görüyor.

Yatırım şirketi 10T Holdings’in CEO’su Tapiero, SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci ile yaptığı bir söyleşide Bitcoin ve mevcut ralliye ilişkin görüşlerini dile getirdi.

boga rallisi

Bitcoin’in 20.000 dolara kadar gerilemesinin olası olmadığını düşünen Tapiero, yalnızca küçük bir düzeltme olabileceğini ifade etti.

“Bitcoin’in 18.000 ila 20.000 dolar seviyeleri arasına yeniden düşüp düşmeyeceğini soruyorsanız, böyle bir şey olacağını düşünmüyorum.
Sanırım boğa piyasasının ikinci evresindeyiz, eğer yedinci ve sekizinci evrede olsak potansiyel olarak sorunlar olabileceğini düşünebilirdim.”

Ünlü yatırımcı, en kötü senaryonun gerçekleştiğini söyledi

Tapiero, Bitcoin ve dijital varlıklarının gidişatı hakkında konuştu ve geleceğin parlak olduğunu ifade etti. Ona göre en kötü senaryo, FTX’in iflasıyla birlikte geride bırakıldı.

“Bence hayal edebileceğiniz tüm kötü haberler 2022 yılında gerçekleşti.
Peki orada bir yerde başka bir FTX olduğunu düşünüyor muyum? Hayır… Şirketlerden çok fazla sayıda bilgiyle karşılaşıyorum ve artık hiç kimse zorluk çekmiyor. Bundan 2-3 yıl önce bunu göremiyorduk.”

Sam Bankman-Fried’ın kurucusu olduğu FTX borsası, 2022 yılının kasım ayında iflasını açıklamış ve kripto para sektörünü derin bir krize sürüklemişti. Borsanın karıştığı skandallar, kripto para sektörüne olan güvenin büyük bir ölçüde azalmasına neden olmuştu. Özellikle merkezi kripto para borsaları bundan oldukça fazla etkilenmişti.

FTX’in yaşadığı problemlerin ardından, başta Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu olmak üzere birçok regülatör, kripto para şirketlerini hedef almıştı.

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada, Bitstamp verilerine göre 53.418 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner