Yükleniyor...

İki önemli duyuru: Dymension ve Parcl Limited gündemde!

Airdrop gündemi hız kesmeden devam ediyor:

airdrop dymension parcl

Airdrop gündemi hız kesmeden devam ediyor: Dymension (DYM) ve Parcl Limited’den (PRCL) dikkat çeken duyurular

Kripto para piyasasında airdrop gündemi tüm hızıyla devam ediyor. Birçok kripto yatırımcısı, son günlerin en dikkat çeken projelerinde airdrop almayı bekliyor. Özellikle Dymension (DYM) stake eden kullanıcılar, ekosistemden bir projeden airdrop haberi gelmesini beklemeye başladı.

Ethereum’un (ETH) piyasayı ele geçirdiği bugünlerde, airdrop gündemi yeniden alevlendi. Dymension (DYM), ekosisteminden bir projenin airdrop sinyalini paylaştı. Yatırımcıların airdrop beklediği bir başka proje Parcl Limited ise tokenizasyon duyurusu yaptı.

airdrop

Dymension (DYM) sinyal verdi, Parcl Limited göz kırptı!

Cosmos ekosisteminde yer alan RollApp projesi Dymension (DYM) ve Solana blokzincirinin popüler projesi Parcl Limited (PRCL) gündemde bomba etkisi yarattı.

Solana ekosisteminde yer alan kripto projeleri, piyasaya çıktığı sırada tatmin edici airdrop dağıtımı yaptılar. Özellikle Jupiter Exchange (JUP) ve Jito (JTO), airdrop kampanyası ile yoğun ilgi gördü. Bir başka Solana ekosistem projesi olan Parcl Limited (PRCL), yaptığı duyuru ile airdrop beklentisini arttırdı.

Parcl Limited, yaptığı duyuruda, “Nisan ayında çıkacak olan PRCL Network Token, Parcl ekosisteminin aşamalı olarak merkezsizleştirilmesine yönelik ilk adımı simgelemektedir.” ifadesini kullandı.

Nisan ayını işaret eden Parcl Limited, tokenizasyon detaylarını da paylaştı. Proje ekibi, PRCL sahiplerinin ekosistemin belirli bölümleriyle ilgili yönetim süreçlerine dahil olabileceğini aktardı. PRCL sahipleri, ekosistemdeki teşvikler de dahil olmak üzere birçok faydaya erişebilecekler.

Projenin ilk dağıtımı ise şu şekilde olacak;

  • Token ismi: PRCL
  • Çıkış tarihi: Nisan
  • Toplam token arzı: 1 milyar
  • İlk topluluk kaynağı (airdrop’lar vb): yüzde 7 ila 8
  • Tahmini başlangıç etabındaki dolaşım arzı: yüzde 10 ila 12

Günün dikkat çeken bir diğer duyurusu ise Dymension’dan geldi. Dymension ekibi, NIM Network isimli bir RollApp projesinin paylaşımını alıntılayarak kum saati emojisi paylaştı.

NIM Network, X üzerinden yaptığı paylaşımda, “Oynayın, Gelişin, Tekrarlayın. RollApp Yakında…” ifadelerini kullandı. Proje, kısa sürede Dymension ekibinden yoğun ilgi gördü ve 4 bin takipçiye ulaştı.

Uzun süredir airdrop bekleyen DYM staker’ları, NIM Network’ün airdrop sinyali vermesine karşı heyecanlandı. Yatırımcılar, bu projenin Dymension ağındaki ilk airdrop olacağını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner