Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı Mike Novogratz’a Göre NFT’lerin Önünde Önemli Bir Gelecek Var

Ünlü yatırımcı, kripto para savunucusu ve Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz'a göre non-fungible token'ları (NBF) önemli bir gelecek bekliyor.

novogratz nft

Ünlü yatırımcı, kripto para savunucusu ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz’a göre non-fungible token’ları (NBF) önemli bir gelecek bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Next with Novo’nun yakın tarihli bir bölümünde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve altcoin’lerin önde gelen destekçisi Novogratz, NFT endüstrisinin geleceğine ilişkin görüşlerini paylaştı. Yatırımcıya göre her endüstri topluluk oluşturmak, onu büyütmek ve kar elde etmek için bu teknolojiyi kullanmaya başlayacağından, NFT’lerin gelişmesini ve daha da büyümesini bekliyor.

Birçok tekstil firması, moda endüstrisi, müzik endüstrisi, yaratıcı endüstriler vb. bu yeni teknolojiyi kullanmaya başlayacak:

“Sağlık kayıtlarınız NFT’ler olacak, her marka, her moda markası, bir IP’ye sahip olan herkes, müzik endüstrisi, yaratıcı endüstriler, bu teknolojiyi topluluk oluşturmak, topluluğu büyütmek ve kâr etmek için kullanmanın yollarını bulacak.”

Milyarder, NFT’lerin şu anda çok erken bir aşamada olduğuna inanıyor:

“Biz anaokuluyuz. Bu yeni çağın şafağındayız. Harika bir çağdayız.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x