Yükleniyor...
Sponsored

Ünlü Yazar Neil Gaiman, Afganlara Yardım Amacıyla NFT Çıkaracak

Ünlü İngiliz yazar Neil Gaiman, ülkesinden olan Afganlara fayda sağlamak için Mars Panda NFT yardım müzayedesinde, NFT'yi açık artırmaya çıkarıyor.

Neil Gaiman NFT koleksiyon

Ünlü İngiliz yazar Neil Gaiman, ülkesinden olan Afganlara fayda sağlamak için Mars Panda NFT yardım müzayedesinde, NFT’yi açık artırmaya çıkarıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Müzayeden elde edilecek gelirin tümü Taliban’ın Afganistan’ı ele geçirmesinin ardından yerinden edilen Afganlar adına Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği’ne (UNHCR) bağışlanacak. Birçok yazar, sanatçı, NFT etkileyicisi ve sporcunun NFT’leri açık artırmaya çıkacak ve birçok kişiye yardım etmek için para toplanacak.

UNHCR’nin iyi niyet elçisi olan Gaiman, açık artırmaya katkıda bulunan birçok VIP’den biri. “What You Need To Be Warm” adlı şiirinin UNHCR tarafından üretilen bir filmini ve Gaiman’ın daha önce hiç yayınlanmamış bir mesajı NFT olarak satışa sunulacak. Kazanan teklif sahipleri, kişiselleştirilmiş bir mesajla birlikte Gaiman’ın efsanevi çizgi romanı The Sandman’in imzalı bir kopyasını da kazanacak.

Katılan diğer VIP’ler arasında ödüllü The Kite Runner ve A Thousand Splendid Suns romanlarının arkasındaki Afgan doğumlu yazar Khaled Hosseini ve illüstratör Dan Williams da yer alıyor. Housseni’nin NFT’si Deniz Duası adlı kısa kitabından 17 orijinal mürekkep ve suluboya resimlerini içeriyor ve kazanan teklif sahipleri imzalı bir kopyasını alacak.

NFT’ler 31 0cak’tan 5 Şubat’a Kadar Satışta Olacak

NFT 1

Bu VIP öğeleri 31 Ocak 2022’den itibaren açık artırmada olacak, 6 Şubat’a kadar satışa sunulacak. Ancak, diğer NFT’ler daha sonra açık artırmaya çıkarılacak.

Mars Panda World CEO’su Kevin Pang konuyla ilgili şunları söyledi;

“NFT sektöründeki zenginlik ve ilgi, onları iyi bir güç haline getirmek için mükemmel bileşenlerdir. NFT’ler, herkesin sanatını ve yaratıcılığını sosyal ve insani sorunları hedef alan anlamlı eylemlere dönüştürmesini sağlamıştır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x