Yükleniyor...

Ünlüler, memecoin’leri istila etti: Smackdown güreşçisinden rug pull!

Efsanevi güreşçi Hulk Hogan'ın internette Solana memecoin'inin tanıtımını yaptığı ve ardından gönderileri sildiği iddia ediliyor.

hulk hogan

Efsanevi güreşçi Hulk Hogan’ın internette Solana memecoin’inin tanıtımını yaptığı ve ardından gönderileri sildiği iddia ediliyor.

Step Finance’in sosyal medya hesabı Solana Floor, WWE güreş efsanesi Hulk Hogan’ın Perşembe günü Solana memecoin’ini tanıtan internet gönderilerini sildiği iddiasının ardından token’ın piyasa değerinde 15 milyon dolarlık düşüş yaşandığını bildirdi.

memecoin hulk hogan kripto

Efsane güreşçi gönderiyi sildi, memecoin çöküşe geçti

Solana Floor, ” HULK Solana memecoin’i, hakkındaki tweet’leri sildikten sadece birkaç dakika sonra 17 milyon dolardan 2 milyon dolara düştü” dedi.

X’teki bazı kullanıcılar, Hogan’ın hesabı tarafından günün erken saatlerinde yayınlandığı iddia edilen HULK memecoin’ini tanıtan yorumlar gibi görünen ekran görüntüleri paylaştı. Block, güreşçinin resmi web sitesine yorum talebinde bulundu ancak hemen bir yanıt alamadı. 

The Block Pro tarafından derlenen verilere göre memecoin’lerin piyasaya sürülmesi giderek daha kolay hale gelirken, memecoin pazarında son aylarda patlama yaşandı ve Solana ekosisteminde yalnızca Mayıs ayında yaklaşık yarım milyon token oluşturuldu . Çarşamba günü, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ünlülerin memecoin deneylerinden mutsuz olduğunu söyledi.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner