Yükleniyor...

DWF Labs, TON’a göz kırptı: Bu memecoin’ler patlayabilir!

Kripto paralara yaptığı yatırımlar ile büyük yükselişlerin kapısını aralayan DWF Labs, TON ekosistemi için çağrıda bulundu.

ton coin

Kripto paralara yaptığı yatırımlar ile büyük yükselişlerin kapısını aralayan DWF Labs, TON ekosistemi için çağrıda bulundu.

Son zamanları kasıp kavuran Telegram oyunları, başta DWF Labs olmak üzere pek çok şirketin ilgisini çekmiş durumda. Yatırım yaptığı kripto paralardaki sert yükselişler ile yatırımcıların ilgi odağı haline gelen DWF Labs, rotasını bu sefer de TON ekosistemine çevirdi. 6 Haziran’da X’te paylaşım yapan şirket, “Ton blokzincirinde oyun ve SocialFi uygulamaları geliştiren tüm geliştiricilere çağrıda bulunuyoruz.” dedi.

Bu çağrıyla beraber TON ağındaki memecoin’lerde olası bi ralli akıllara geldi. Peki DWF Labs hangi memecoin’leri ön plana çıkartabilir?


dwf labs

1- TON FISH MEMECOIN (FISH)

Popüler Telegram oyunu Catizen‘de kullanılabilen FISH, son zamanlardaki çıkışıyla ekosisteme pozitif bir ivme kattı. Telegram oyunlarına artan ilgiyle birlikte kullanıcı sayısını katlayan Catize, FISH’e itici bir güç oldu. Diğer memecoin’lerden farklı olarak balık temasıyla boy gösteren FISH, şu an için 26,6 milyon dolar piyasa değerine sahip. Sosyal medya platformlarında çok aktif olan FISH topluluğu, TON ekosisteminin lider memecoin’i olma konusunda çok iddialı görünüyor.

ton memecoin fish

2- povel durev (durev)

Durev, Telegram uygulamasının kurucu ortağı olan Rus girişimci Pavel Valeryeviç Durov’dan esinlenerek çıkartıldı. TON ekosisteminin önemli memecoin’leri arasında görülen durev, TON fiyatının yükselişiyle harekete geçti. Son 24 saatte yüzde 20,10’luk artış kaydeden durev, 11 milyon dolar piyasa değerine yaklaşmış durumda. TON ve memecoin trendi devam ettiği sürece durev’e ilgi sürecek gibi duruyor.

memecoin ton durev

3- Resistance Dog (REDO)

TON ekosisteminin köpekli memecoin’i olan REDO, yüksek piyasa değeri ve arkasındaki topluluk ile dikkat çekiyor. Diğer memecoin’lere oranla daha yüksek piyasa değerine sahip olan REDO, her geçen gün ün kazanıyor. Haberin yazımı itibarıyla 0,8156 dolardan işlem gören REDO, çeşitli merkezi borsa (CEX) listelemeleri ihtimaliyle yatırımcısını umutlandırdı.

memecoin ton redo

4- TONALD TRUMP (TON)

Politik memecoin furyası tam gaz devam ederken TON ekosistemi de bu gelişmeye dahil oldu. Eski ABD Başkanı Donald Trump temalı TONALD, son 24 saatte yüzde 50’ye yakın performans gösterdi. Yalnızca birkaç gün içinde 0,03742 dolara gelen TONALD, 3,7 milyon dolar piyasa değerine ulaştı. ABD seçimlerine yaklaşılması ve politik memecoin trendi, TONALD’ın gidişatını etkileyebilir.

tonald trump

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner