Yükleniyor...

Untamed Planet, Doğa Odaklı NFT Oyunları İçin 24,3 Milyon Dolar Topladı

Blockchain oyun şirketi Animoca Brands bir basın duyurusunda, Untamed Planet'in Animoca Brands liderliğindeki A Serisi finansman turunda 24,3 milyon dolar topladığını ve metaverse'te bir dünya yaratmak için Animoca'nın video oyun kolu nWay ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

oyun

Blockchain oyun şirketi Animoca Brands bir basın duyurusunda, Untamed Planet’in Animoca Brands liderliğindeki A Serisi finansman turunda 24,3 milyon dolar topladığını ve metaverse’te bir dünya yaratmak için Animoca’nın video oyun kolu nWay ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Untamed Planet’in metaverse projesi, oyuncuların sanal dünyada vahşi manzaraları deneyimlemelerini, görevlere katılmalarını ve NFT varlıklarını toplamalarını sağlayacak.

animoca brandsxuntamed planet

Untamed Planet, toplanan kârın yarısını vahşi yaşamı korumayı destekleyen hayır kurumlarına ve girişimlere bağışlayacağını söyledi.

Untamed Planet daha önceki oyununun Roblox’ta bir LEGO versiyonunda piyasaya sürmüştü ve oyunun 30 milyon aşkın oyuncusu olduğunu aktarmıştı.

Untamed Planet, projenin ilk NFT serisinin enerji tasarrufu nedenleriyle Solana blokzincirine dayanacağını dile getirdi.

Untamed Planet, metaverse projesinin teknik incelemesini Haziran ayında yayınlayacağını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x