Yükleniyor...

Upbit’ten uyarı geldi: Gözler LINA’nın üzerinde!

Güney Kore'nin en büyük kripto para borsası Upbit, LINA'yı incelemeye aldığını ve delist edebileceğini bildirdi.

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit, LINA‘yı incelemeye aldığını ve delist edebileceğini bildirdi.

Web sitesi üzerinden resmi açıklama yapan resmi UpBit, incelemeye aldığını ve delist edebileceğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Stablecoin‘i LUSD‘un saldırıya uğradığını açıklayan Linear Finance, “LUSD satın almayın, ticaret yapmayın” demişti. Bu kaos ile birlikte stabilitesini kaybeden LUSD, 0,0981 dolara kadar sarktı. Konu hakkında bugün itibariyle tekrardan bir açıklama yapan UpBit, LINA’nın inceleme sürecine girdiğini ve delist ihtimalinin olduğunu ifade etti.

Ekran Resmi 2023 09 22 12.11.26

Upbit’ten resmi açıklama geldi

Son zamanlardaki yalnızca ekosistemini değil kripto para piyasası adına tehlike yaratan LINA’yı radarına aldığını açıklayan borsa, gerekli çalışmaların yapıldığını belirtti. Stablecoin’de meydana gelen depeg sorunun borsa bazında problemlere yol açmaması için çeşitli faaliyetlerde bulunduğunu açıklayan UpBit, konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

LINA konusuna ilk tepki gösteren borsalardan UpBit, Linear Finance’in saldırıya uğramasından bu yana sosyal medyadan ve resmi web sitesinden paylaşımlarına devam ediyor. Güncel olarak kullanıcılarını bilgilendiren borsanın bundan sonraki hamleleri ise merakla bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner