Yükleniyor...

ChatGPT’nin memecoin’i piyasayı salladı: İlk günde 12 milyon dolar!

ChatGPT'nin memecoin'i AstroPepeX, ilk işlem gününde 12 milyon dolarlık hacme ulaştı.

chatgpt'nin

ChatGPT’nin memecoin’i AstroPepeX, ilk işlem gününde 12 milyon dolarlık hacme ulaştı. Bu olağanüstü başarıdan sonra APX coin’in önemli bir piyasa değerine sahip olacağı öngörüldü.

İlk günde 12 milyon dolar

CroissantEth adındaki anonim bir Ethereum geliştiricisi, ChatGPT’nin yapay zeka güçlerini ve blokzincir teknolojisini başarıyla birleştirerek, kripto para dünyasında büyük ilgi gören bir ERC-20 kripto tokeni olan AstroPepeX’i piyasaya sürdü. Bu yeni memecoin, ilk günde 12,9 milyon dolarlık ticaret hacmine ulaşarak listelere hızlı bir giriş yaptı.

Tokenın görüntüsü CroissantEth tarafından, başka bir OpenAI uygulaması olan metinden görüntüye yapay zeka oluşturucu DALL-E kullanılarak oluşturuldu. Ayrıca AstroPepeX için APX kodu belirlendi.

CroissantEth, Decrypt’e yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Yaptığım şey, basitlik açısından GPT’yi standart ERC20 sözleşmesine dahil etmekti, çünkü bunun ilk deneme için güvenli olduğunu hissettim.”

Memecoin’in yaratılmasını bir şans eseri olarak değerlendiren geliştirici, “ChatGPT’nin yeteneklerini Ethereum’daki akıllı sözleşmelerle birlikte test etmeye çalışırken birdenbire bir aydınlanma yaşadım.” dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner