Yükleniyor...

UXLINK doğrulanmış kullanıcı sayısı 5 milyonu aştı

UXLINK'in "Link to Earn" modeli benzersiz bir sosyal yönlendirme yaklaşımıyla kullanıcı sayısını 5 milyonun üzerine çıkardı.

UXLINK 5 milyon kullanici

UXLINK’in “Link to Earn” modeli benzersiz bir sosyal yönlendirme yaklaşımıyla kullanıcı sayısını 5 milyonun üzerine çıkardı.

Yenilikçi sosyal platform UXLINK, 5.01 milyon doğrulanmış kullanıcıyı aşarak hızlı büyüme yörüngesinde muazzam bir başarıya imza attığını duyurdu. Bu dönüm noktası, UXLINK’in 14 Mart’ta 4 milyon kullanıcıyı kutlamasından sadece üç hafta sonra gerçekleşti.

Doğrulanmış kullanıcı sayısındaki etkileyici artış, UXLINK’in resmi web sitesinde vurgulandığı üzere, 85.500’den fazla grubun ilgisini çeken ve 6,8 milyon kişiyi aşan sağlam bir kullanıcı tabanı oluşturan öncü “Link to Earn” güven mekanizmasının etkinliğinin altını çizmektedir. Kripto çevrelerinde “sosyal canavar” olarak bilinen UXLINK, neredeyse yüzde 100’ü arkadaş tavsiyesiyle katılan olağanüstü bir kullanıcı akını yaşamıştır. Bu doğal büyüme, kullanıcıları ağa sorunsuz bir şekilde entegre eden ve birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluk oluşturan Link to Earn mekanizmasının etkinliğini göstermektedir.

Güven inşa etmek, blokzinciri ve merkeziyetsizlik dünyasında çok önemli bir zorluktur. Yeni kullanıcılar şüphe ve korkuları nedeniyle genellikle tereddütlü davranırken, geliştiriciler sahte cüzdanlar ve saldırılar gibi sorunlarla karşılaşmakta ve hatta “OG” olduğunu iddia eden deneyimli oyuncular bile zaman zaman varlıklarını sahte sözleşmeler nedeniyle kaybetmektedir.

UXLINK

Çift yönlü sosyal grafikler ve gruplar, güveni artırmak için oyunun kurallarını değiştiren anahtarlardır. İnsanların tanıdıkları kişilere güvenme ve grup ortamlarında konsensüs oluşturma eğilimi doğasında vardır. Sosyal veriler aynı zamanda doğrulamalar için de güvenilir bir yoldur. Örneğin LinkedIn, kullanıcıların çalışma deneyimlerini ve güçlü yönlerini doğrulamak ve onaylamak için sosyal verilerden yararlanır.

UXLINK’in sosyal ilişkileri varlıklardan para kazanma ile birleştirme ve Web3 destekli grupları tanıtma konusundaki ilerlemeleri güven sorununa umut verici bir çözüm sunmaktadır. “Acquaintance Recommendation/Link To Earn” özelliği, sosyal ilişkileri varlıklaştırma ile entegre ederek kitlesel benimsemeyi kolaylaştırırken, Web3 destekli gruplar insan doğasına uygun merkeziyetsiz bir organizasyon yapısı sağlar.

UXLINK tarafından “Link To Earn” mekanizması ve “Web3 destekli gruplar” aracılığıyla kurulan kullanıcı bağlantıları ve organizasyon yapısı, Web3 alanındaki geliştiriciler ve yapay zeka ile ilgili projeler için önemli bir umut vaat etmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner