Yükleniyor...

Bu RWA projesi kısa süredeki sert düşüşüyle panik yarattı!

Son zamanların en popüler trendlerinden olan RWA'lar Bitcoin'deki (BTC) geri çekilmeye dayanamayarak değer kaybetti.

Kripto para düşüş

Son zamanların en popüler trendlerinden olan RWA’lar Bitcoin’deki (BTC) geri çekilmeye dayanamayarak değer kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde Blackrock CEO’sunun yapmış olduğu olumlu açıklamalar ile yükselişe geçen RWA kategorisi, şimdilerdeyse düşüşte seyrediyor. BTC‘nin 66.000 dolara, ETH‘nin ise 33000 dolara düşüş yaşaması doğal olarak altcoin’leri sarstı. Altcoin’lerin geneline bakıldığında ise en çok düşüş yaşayan trendlerden birisi de RWA oldu. Özellikle de bu alanın en popüler coin’lerinden olan Ondo (ONDO) sadece üç günde yüzde 30’a yakın düşerek dikkat çekti.

ondo rwa siralama

RWA trendi, piyasanın düşüşüne kurban gitti!

Kısa sürede geniş kitlelere ulaşarak ön plana çıkan RWA furyası uzun soluklu olmadı. Piyasanın düşüşüne yenik düşen bu kategori, toparlanma sinyali vermediği takdirde daha büyük satışlar görebilir. Bu alandaki en popüler projelerden olan ONDO ise son 24 saatte yüzde 7,08 değer kaybederek “En Çok Düşen Kripto Paralar” listesinde beşinci sıraya yerleşti. Sadece trend bazında değil, diğer altcoin’lerin geneline oranla daha büyük düşüş kaydeden ONDO için tehlike çanları çalıyor.

ondo rwa coin 1

Haberin yazımı itibarıyla 0,77204 dolardan işlem gören ONDO, RWA trendinin yeniden kendini göstermesi, BTC’nin yükselişi veya BTC dominansının azalması halinde yükseliş ivmesi yakalayabilir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,803 – 0,951 ve 1,054 dolara doğru yükseliş gelebilir. Düşüşün devam etmesi halinde ise destek noktalası olarak izlenebilecek noktalar sırasıyla 0,686 – 0,556 ve 0,379 dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner