Yükleniyor...

UXLINK Season 1 Airdrop Vouncher NFT’leri 3 Haziran’da 2,27 milyon NFT’nin üzerinde anlık görüntü alacak

En büyük Web3 sosyal platformu ve altyapısı UXLINK, Platform X'te “In UXLINK We Trust” Sezon 1 Airdrop Voucher NFT'lerinin 4 Haziran 02:

UXLINK 5 milyon kullanici

En büyük Web3 sosyal platformu ve altyapısı UXLINK, Platform X’te “In UXLINK We Trust” Sezon 1 Airdrop Voucher NFT’lerinin 4 Haziran 02:59’da anlık görüntü alacağını ve ardından NFT sayı aralığının açıklanacağını duyurdu.

Dune ve Arbiscan’ın zincir üzerindeki verilerine göre, ilk sezonda 2,15 milyondan fazla NFT atıldı ve topluluktaki 1,37 milyondan fazla bağımsız adres atıma katıldı.

uxlink

Bu arada, “In UXLINK We DEX” airdrop kimlik bilgileri NFT’nin ikinci sezonu 4 Haziran’da standart saatle 03:00’te başlayacak ve kullanıcılar UXLINK platformunda çeşitlendirilmiş kripto işlemleri gerçekleştirerek NFT’lerin ikinci sezonunu yayınlamak için UXUY puanları elde edebilecekler.

UXLINK’in topluluk liderine göre, UXLINK ön piyasa, memecoin, indirim ile trade, stake etme, alım satımdan kazanca ve diğer çeşitlendirilmiş alım satım yöntemlerini desteklemek için ekolojik ortaklarıyla el ele verecek.

UXLINK, kullanıcıların ve geliştiricilerin kripto varlıklarını benzersiz sosyalleştirilmiş ve grup tabanlı şekillerde keşfetmeleri, dağıtmaları ve alım satımını yapmaları için en büyük web3 sosyal platformu ve altyapısıdır.

UXLINK NFT alın: https://dapp.uxlink.io/uxnft

Detaylar

UXLINK web sitesi: https://www.uxlink.io/

UXLINK X (Twitter) : https://twitter.com/UXLINKofficial

UXLINK Telegram: https://t.me/uxlinkofficial

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner