Yükleniyor...

UXLINK, SevenX Ventures, INCE Capital ve HashKey Capital’den yeni finansman turu sağladı

Önde gelen Web3 sosyal altyapısı UXLINK, bir önceki turundan üç aydan kısa bir süre sonra gelen yeni bir finansman turu ile yolculuğunda önemli bir kilometre taşını açıkladı.

uxlink 1

Önde gelen Web3 sosyal altyapısı UXLINK, bir önceki turundan üç aydan kısa bir süre sonra gelen yeni bir finansman turu ile yolculuğunda önemli bir kilometre taşını açıkladı. SevenX Ventures, INCE Capital ve HashKey Capital’in öncülük ettiği bu tur, birden fazla yatırımcının ilgisini çekerek UXLINK’in sektördeki öncü konumunu pekiştirdi. 5 milyon dolar sınırını aşan bu son finansman çabası, UXLINK’in toplam finansmanını 15 milyon doların ötesine taşıyor. Özellikle Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Asya ve Orta Doğu’dan saygın kuruluşlar ve önemli isimlerden destek geldi.

UXLINK, 5,5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı, 1 milyondan fazla günlük kullanıcı ve 100.000’den fazla grup ile “tanıdık sosyal ilişki” ve gruplara dayalı bir Web3 sosyal platformu ve altyapısıdır. UXLINK topluluğundan sorumlu kişiye göre, yeni finansman esas olarak ekolojik ve TGE sonrası ürünlerin geliştirilmesi, sosyalleştirilmiş varlıkların ihracı, dağıtımı ve ticaretinin daha iyi desteklenmesi için kullanılıyor. Şu anda UXLINK DAPP ve anlaşma gelirleri istikrarlı bir şekilde artıyor ve nakit akışı iyi durumda.

SevenX Ventures’ın kurucu ortağı Jon, “UXLINK’in sosyalleşmenin doğurduğu varlık dağıtımı ve ticaret yetenekleri aracılığıyla Web3 altyapısını ve uygulama senaryolarını birbirine bağlayan önemli bir merkez haline gelme yeteneği konusunda iyimseriz” dedi.

HashKey Capital’in program için yatırım başkanı olan Rui, “Özel alan sosyalleşmesi, tanıdık çekme ve Telegram grup sohbeti yayılma modu sayesinde, UXLINK hızla bu aşamada en yüksek kullanıcı etkinliğine sahip blok zinciri sosyal platformlarından biri haline geldi ve ekip bu kullanıcı grubuna daha fazla Web3’e özgü varlık ve zincir içi ürün sunarak Web3 uygulamasının Kitlesel Benimsenmesini sağlamayı dört gözle bekliyor” dedi.

INCE Capital İcra Direktörü Alex Yan ise şunları söyledi: “Sosyalleşme herkes için temel bir ihtiyaçtır ve Web3’ün Kitlesel Benimsenmeye doğru ilerlemesi için de bir zorunluluktur. UXLINK, yeni bir dizi Sosyal Altyapı oluşturmak için tanıdık ilişki zincirinden ve sosyal iletişim mekanizmasından yararlanarak büyük kullanıcı hacmi, yüksek yoğunluklu bağlantılar ve yeni nesil web3 sosyal ürünlerinin çeşitli etkileşimlerinin oluşturulmasına olanak tanır.”

UXLINK, kullanıcıların ve geliştiricilerin kripto varlıklarını benzersiz sosyalleştirilmiş ve grup tabanlı şekillerde keşfetmeleri, dağıtmaları ve ticaretini yapmaları için en büyük web3 sosyal platformu ve altyapısıdır.

  • Günlük 1 milyon zincir içi/zincir dışı aktif ve 200 bin zincir içi günlük aktif kullanıcı ile 5 milyondan fazla kullanıcı kazandı.
  • 100K+ web3 destekli grup tarafından organize edilmiş kullanıcı trafiği ve etkileşimleri

Mint UXLINK NFT: https://dapp.uxlink.io/uxnft

İletişim bilgileri:

UXLINK Web: https://www.uxlink.io/
UXLINK Twitter : https://twitter.com/UXLINKofficial
UXLINK Telegram: https://t.me/uxlinkofficial

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner