Yükleniyor...

Bu 5 altcoin, Bitcoin’e kafa tutuyor: Beklentiler büyük!

61 bin doları aşmakta zorlanan Bitcoin (BTC), altcoin'leri baskılamış olsa da bazı projeler yükseliş eğilimi göstermeyi bildi.

altcoin boga kripto

61 bin doları aşmakta zorlanan Bitcoin (BTC), altcoin’leri baskılamış olsa da bazı projeler yükseliş eğilimi göstermeyi bildi.

Bir türlü toparlanamayan BTC, altcoin piyasasını diken üstünde tutmaya devam ediyor. Henüz net bir şekilde çıkış yakalayamayan altcoin’ler, zaman zaman Bitcoin’e direnç gösterebiliyor. Peki son 24 saatte piyasanın düşüşüne aldırış etmeden hangi altcoin’ler yükselişe geçti?

altcoin yükselis

1- THORChain (RUNE)

Bitcoin’in düşüşüne aldırış etmeden yükseliş yönlü devam eden RUNE, son 24 saatte yüzde 7,40 artış kaydetti. Bu gelişmeyle beraber zirveye yerleşen RUNE, ekosistemine ve yatırımcılarına güven verdi. BTC’nin toparladığı bir senaryoda popüler altcoin için daha da üst seviyeler hedeflenebilir.

rune

2- Kaspa (KAS)

Kısa bir aradan sonra tekrardan kendisini gösteren KAS, son 24 saatte yüzde 3,50 yükseliş yaşadı. 2024 boğasına yönelik pozitif sinyaller veren KAS, yatırımcı kitlesini heyecanlandırmaya devam ediyor. Ayrıca, ekosistemden gelecek haberler KAS fiyatında belirleyici olacaktır.

kaspa kas usdt

3- Monero (XMR)

Gizlilik projelerinin başında gelen XMR, BTC’ye rağmen yükselmeyi bildi. Son 24 saatte yüzde 2,40 artış gösteren popüler altcoin, herkesi şaşırttı. Uzun bir süre sonra bu listeye dahil olan XMR, gizlilik bazlı kripto paralara dair umut verdi.

xmr altcoin

4- Cardano (ADA)

Yükseliş yönlü süreci nispeten kötü geçiren ADA, son 24 saate yüzde 1,80 yükseliş yaşayarak sağlam durmayı başardı. Düşüş yönlü hareketlerde çoğu altcoin’e göre iyi bir performans gösteren major coin, bu sefer de şaşırtmadı. Kripto yatırımcıları için ADA güvenli liman olmaya devam ediyor.

altcoin ada

5- Tron (TRX)

EigenLayer kaosuyla ön plana çıkan Justin Sun‘ın kurucusu olduğu TRX, son 24 saatte yüzde 1,60 artış kaydetti. Uzun bir aradan sonra bu listeye adını yazdıran bir dönemin en popüler coin’i, haliyle de şaşırttı. Justin Sun’ın gündem olmaya devam etmesiyle birlikte TRX’ten beklentiler artabilir.

trx altcoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner