Yükleniyor...

Bitcoin’e rağmen güçlü durdular: Bu 5 altcoin’de boğa sinyali!

Bitcoin'deki (BTC) düşüş eğilimine rağmen hangi altcoin'ler boğa sezonuna yeşil ışık yaktı?

altcoin boga kripto 8mayıs

Bitcoin’deki (BTC) düşüş eğilimine rağmen hangi altcoin’ler boğa sezonuna yeşil ışık yaktı?

Son günlerde kötü bir gidişat çizen Bitcoin, altcoin piyasasında tehdit yaratmaya devam ediyor. Yalnızca değer kaybıyla değil, dominans ile de altcoin’leri ezmeye devam eden kripto paraların amirali, yatırımcıları korkuttu. Fakat BTC’ye meydan okuyarak yükselişe geçen projeler de olmadı değil. Peki son 24 saate hangi altcoin’ler damga vurdu?

altcoin boga kripto

1- Immutable (IMX) 5,30

Uzun bir aradan sonra listeye adını yazdıran IMX, yüzde 5,30’luk artışıyla zirvenin sahibi oldu. Son zamanlardaki gelişmeleriyle yatırımcısının yüzünü güldüren altcoin, yükseliş ivmesi yakalamayı başardı. Ayrıca paritenin BTC’den ayrışması da dikkatlerden kaçmadı.

imx altcoin

2- Core (CORE) 3,95

Dönem dönem çıkış yakalayarak gündeme gelen CORE, son 24 saatte yüzde 3,95 yükselerek zirveye göz dikti. BTC’deki kötü gidişata aldırış etmeden artış yaşayan popüler altcoin, listenin ikinci sırasına oturdu. BTC’nin toparlaması halinde CORE’dan beklentiler artacak gibi duruyor.

core altcoin

3- Hedera (HBAR) 3,05

2024’ün potansiyelli projelerinden biri olarak görülen HBAR, son 24 saatte yüzde 3,05 yükseliş yaşadı. BTC’nin sarsılmasına rağmen yukarı yönlü hareket eden HBAR, listenin üçüncü sırasında yer edindi.

hbar altcoin 12mayis

4- Jupiter (JUP) 2,50

Solana ekosisteminin en büyük DEX’i olan JUP, son 24 saatte yüzde 2,50 yükseliş kaydetti. Bu aralar oldukça popüler olan JUP, Solana rüzgarını arkasına alarak listenin dördüncü sırasına oturdu. JUP’un bundan sonraki fiyat hareketleri merakla bekleniyor.

jup

5- Helium (HNT) 2,35

Madencilerin yakından tanıdığı HNT, son 24 saatte yüzde 2,35 artış yaşayarak listenin beşinci sırasında yer aldı. BTC’deki kötü gidişate rağmen ayakta kalmayı başaran HNT, madencilerinin yüzünü güldürdü. Fakat BTC’deki düşüşün devam etmesi halinde işler tersine dönebilir.

hnt altcoin 12mayis

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner