Yükleniyor...

Kripto analistinden Bitcoin ve altcoin’ler için muhtemel senaryo

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, X platformundan yaptığı paylaşımda Bitcoin ve altcoin'ler için muhtemel bir senaryo oluşturdu.

kripto bitcoin eth

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, X platformundan yaptığı paylaşımda Bitcoin ve altcoin’ler için muhtemel bir senaryo oluşturdu.

Kripto para piyasasının tedirgin eden yapısı, kripto yatırımcılarını yeni senaryolara itti. Yatırımcılar, boğa sezonunun bitip bitmediğini sorgularken, sektörün uzman isimlerinden farklı görüşler gelmeye devam ediyor.

Kripto analizleriyle sektörde ilgi gören Michaël van de Poppe, geçtiğimiz gün X üzerinden ilginç bir paylaşımda bulundu. Analist, önümüzdeki süreçlere yönelik dikkat çeken bir senaryo hazırladı.

Michaël van de Poppe, Bitcoin’de sakinlik döneminin yakın olduğunu işaret etti. Ayrıca analist, altcoin’lerin yükselişine yönelik tarih verdi.

kripto para

Kripto uzmanı, Bitcoin ve altcoin’lerde ne bekliyor?

Michaël van de Poppe, kripto para piyasasında bir süre daha çalkantılı dönemin devam edeceğini düşünüyor. Analistin X üzerinden yaptığı paylaşıma göre, özellikle Ether (ETH) tarafında ciddi bir düşüş görülebilir.

“Muhtemel senaryo” başlığıyla takipçilerine seslenen analist, altı farklı konuya değindi. Analist, ilk olarak ETH fiyatının 2.500 dolar ila 2.750 dolar seviyelerine düşmeye devam edeceğini öne sürdü.

Analistin bir başka senaryosu ise spot Ethereum ETF’lerde gecikme olacağı yönünde. Michaël van de Poppe, gecikmenin neden olabileceğine yönelik yorum yapmadı.

Analiste göre, spot Bitcoin ETF’lerde yaşanan gecikmelerden ve ETH’nin değer kaybetmesinden dolayı ETH/BTC paritesi yeni bir dip oluşturacak. Michaël van de Poppe, gecikmeden sonra 2 hafta içinde bir rotasyon oluşacağını da düşünüyor.

Analistin senaryosuna göre, tüm bu süreçlerin ardından altcoin’lerde nihai yükseliş görülecek. Michaël van de Poppe, üçüncü çeyrekte altcoin’lerin yükseleceğini öne sürdü.

Senaryonun en sonunda ise Bitcoin yer aldı. Analist, Bitcoin’in önümüzdeki 4 ila 6 ay boyunca konsolide olmaya devam edeceğini aktardı. Analist, BTC‘nin yatay bir fiyat bandında işlem göreceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner